Home Bez tēmas Horoskops 14. decembrim

Horoskops 14. decembrim

0
unsplash-logoJoanna Kosinska

Auns

Šodien tev tiek solīts daudz prieka. Iespējams, labus jaunumus saņemsi no kāda cilvēka, kurš negaidīti tevi apciemos. Tā kā viņš pieteiksies ciemos pēdējā brīdī, tu steigsies mājup un centīsies ievest tur lielāku kārtību. Kad šis cilvēks ieradīsies, tava māja spīdēs un laistīsies, būsi gatavs viesu uzņemšanai. Taču tici – šim cilvēkam svarīgāk par tavas mājas tīrību būs tas, ka viņš beidzot satiks tevi!

 

Vērsis

Tu šo dienu varēsi pavadīt optimistiskā noskaņojumā. Tu veiksmīgi varēsi pārņemt kādu projektu, no kā visi pārējie kolēģi atteikušies. Un, kā vēlāk izrādīsies, tu nepavisam nebūsi zaudētājs tādēļ. Kad viss būs paveikts, tu saņemsi publiskas uzslavas un, iespējams, pat darba paaugstinājumu. Tikai uzmanies no tā – ir cilvēki, kuriem skauž citu veiksme, nebrīnies, ja sāksies runas un darbības tev aiz muguras.

 

Dvīņi

Šodien, visticamāk, sāksi sapņot par ceļojumu uz kādu tālāku vietu. Tu esi noguris no ikdienas rutīnas, iespējams, pat sāk pārņemt depresīvs noskaņojums. Lai tam neļautos, mēģini vairāk pievērsties pozitīvām lietām, pašiedvesmai, nesūdzoties par ikdienas trūkumiem, bet saskatot tajā visu jauko. Tu viegli spēsi nomāktību izkliedēt, ja pavadīsi laiku gaišā, draudzīgā un daudzveidīgā vidē.

 

Vēzis

Šodien tev vajadzētu sākt izvēlēties dāvanu, kas brīvdienās paredzēta kādam tuvam cilvēkam. Tu viegli spēsi tikt galā ar šo uzdevumu, ja meklēsi labas idejas internetā un neaizķersies pie idejām, ko reiz jau esi izmantojis. Neaizmirsti, ka ikvienam ir patīkami saņemt uzmanības apliecinājumus un ar mīlestību gatavotas lietas, dāvanas, kas nav vienkārši nopirktas, bet radītas vai saiņotas ar īpašu rūpību un mīlestību. Finansiālā puse nav svarīga. Galvenais – pārliecība, ka dāvana ir no sirds.

 

Lauva

Šī diena tev solās būt visai monotona un garlaicīga. Tu pavadīsi laiku, darot savus ikdienas darbus un vēros, kā apkārtējie dara tieši to pašu. Vakarā pat mājās iespējamas sarunas par to, cik ir daudz darba, liela slodze, stress. Mēģini tieši tu būt tas, kurš sarunu tematu mainīs uz ko mīlīgāku un ģimeniskāku, uzlabojot ne tikai savu, bet arī apkārtējo cilvēku noskaņojumu.

 

Jaunava

Tev rūpīgi vajadzētu izvērtēt katru tava ķermeņa sūtīto signālu. Pat nelielu sāpju gadījumā šoreiz labāk pakonsultēties ar savu ārstu. Ja tu šobrīd ignorēsi šos simptomus, pastāv risks, ka saslimsi tieši uz Ziemassvētku vai Jaungada laiku. Nejoko ar savu veselību, jo tas var būt bīstami tavam ķermenim un pašsajūtai.

 

Svari

Šodien saņemsi ļoti labas ziņas, tev būs patiess prieks uzzināt, ka vadība novērtē tavu profesionalitāti un, iespējams, piedāvās algas pielikumu vai paaugstinājumu amatā. Dzirdot šīs ziņas, tevi sveiks arī tavi kolēģi, taču daži no šiem sveicieniem var nebūt tik patiesi. Tev ir jābūt uzmanīgam un jāspēj izvērtēt cilvēkus un viņu attieksmes.

 

Skorpions

Šodien varēsi demonstrēt savu izglītības līmeni un, visticamāk, tas notiks kādā kultūras pasākumā. Tu viegli spēsi iesaistīties sarunās, kas saistītas ar tēlotājmākslu un galu galā atstāsi ļoti jauka cilvēka iespaidu svarīgu cilvēku acīs. Ja tev šobrīd nav pastāvīga partnera, var gadīties, ka šī persona saņems arī tavas simpātijas un jūs nekavējoties sāksiet satuvināties.

 

Strēlnieks

Tev šodien vajadzētu pievērst uzmanību jaunu zināšanu iegūšanai pašmācības ceļā. Tikai ievērojami paplašinot savu redzesloku, tu varēsi iegūt sev vēlamās personas uzmanību. Tas var būt gan privātajā, gan darba, gan mīlestības jomā. Tajā pašā laikā tev noteikti jāatceras, ka labi izkoptam intelektam jāiet roku rokā ar labu un adekvātu pašvērtējumu. Tas nozīmē – neļaujies ne narcismam, ne pārlieku lielai paškritikai.

 

Mežāzis

Šo dienu tu pavadīsi tā, it kā jau būtu sākušās brīvdienas. Iespējams, darbā saņemsi kāda drauga ielūgumu uz viņa organizētu ballīti. Tu piekritīsi, kas nozīmē, ka no darba nedosies mājās, bet gan uz šo pasākumu. Tas solās būt visai jautrs un patīkams laiks, kā rezultātā mājās atgriezīsies krietni pēc pusnakts. Ja šobrīd esi attiecībās, tad šī situācija var raisīt nopietnas diskusijas ar tavu partneri.

 

Ūdensvīrs

Šodien, iespējams, tu pārtrauksi kādam sniegto solījumu. Tu redzēsi, ka persona, kurai tu solījies palīdzēt, pati neko nedara, lai pārvarētu savas grūtības. Tevi tas sāpinās, jo sapratīsi, ka šī nav pirmā reize, kad šis cilvēks tikai gaida, kad kāds cits visu risinās viņa vietā. Viņam ir nepieciešams dzirdēt beidzot stingru „Nē” no tevis, lai beidzot saprastu, ka tu neesi viņa glābšanas veste!

 

Zivis

Šodien savus pienākumus pildīsi, ieviešot tajos zināmu jaunradi. Tu būsi tik ģeniāls, darot savus ikdienas darbus, ka tas nepaliks nepamanīts. Ar savu radošumu šodien spēsi gūt mazākas un lielākas uzvaras, kas tev pašam būs ļoti svarīgas. Taču var gadīties, ka tavs partneris kādu no taviem drosmīgajiem eksperimentiem nemaz nenovērtēs. Mēģini rast kompromisu!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.