Home Nopietnāk Ģimene un kolēģi ir satriekti par Valērija Maligina pēkšņo nāvi

Ģimene un kolēģi ir satriekti par Valērija Maligina pēkšņo nāvi

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, ģimene un kolēģi ir šokā par Valērija Maligina nāvi, jo nekas nav liecinājis par uzņēmēja un miljonāra veselības problēmām. Dzīves pēdējās dienās viņš izskatījies patiesi laimīgs.

 

Uzņēmuma “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš izdevumam atklājis, ka ceturtdien Maligins ar sievu Elīnu apmeklējis uzņēmēju balli, bet piektdien vēl bijis darbā. Gan ģimene, gan kolēģi ir šokā par notikušo.

 

Pēdējā laikā šķita, ka uzņēmēja dzīve sāk nokārtoties, jo no Austrijas mājās atgriezās uzņēmēja sieva Elīna, kura atzina, ka ir laimīga atkal būt kopā ar vīru. Un tādi viņi arī izskatījās vēl tikai divas dienas pirms Valērija nāves, dejojot un pat skūpstoties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras ballē. Elīna izdevumam tovakar atzina, ka tā ir abu pirmā ballē kopš viņas atgriešanās ģimenē.

 

Maligins 10.decembrī 52 gadu vecumā nomira savā Jūrmalas mājā. Kā liecina “Dienas bizness” dati, viņš šogad 100 Latvijas bagātāko cilvēku topā tika ierindots 7.vietā ar aptuveni 70 miljonu eiro lielu turību.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.