Home Slavenības Aktieris un režisors Liepiņš no dzīves šķīries pēc paša gribas

Aktieris un režisors Liepiņš no dzīves šķīries pēc paša gribas

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, 51 gada vecumā pēkšņi mirušais aktieris un režisors Valdis Liepiņš no dzīves šķīries pēc paša gribas. Atvadas no viņa notiek šodien, 12.decembrī.

 

Jau vairākus gadus mākslinieku mocīja veselības problēmas, depresija un panikas lēkmes, bijis grūti uzturēties cilvēku pūlī. Šī gada sākumā aktieris iekārtojies īrētā dzīvoklī dzimtajā Siguldā – kopā ar jaunības dienu mīlestību Eviju, kuru uzmeklējis sociālajos tīklos.

 

Viņš mēģināja atgriezties pilnvērtīgā dzīvē, pieņemot piedāvājumu spēlēt atjaunotajā izrādē “Tobāgo!”, kur savu darbu paveica godam. Tomēr aktieri nomāca finansiālais stāvoklis, kura dēļ viņš arī nespēja pilnvērtīgi ārstēt depresiju. Ar viņa ienākumiem pietika vien ikdienas iztikšanai un zālēm. Pirms izrādēm aktieris sēdējis sagumis, smēķējis cigareti pēc cigaretes. Dzīve Valdim bija kļuvusi par neizturamu nastu, raksta “Kas Jauns”.

 

Pagājušās pirmdienas rītā draudzene, kas visiem spēkiem centās Valdi noturēt dzīvē, vadāja uz izrādēm, rūpējās un sargāja viņu ikdienā, devās uz darbu, bet Valdis palika dzīvoklī. Pirmdienas pēcpusdienā atgriežoties, viņa atrada saļimušo dzīvesdraugu. Arī izsauktie mediķi vairs neko nespēja glābt. Evija Valda nāves dienā kolēģiem pavēstījusi, ka viņš apzināti izdzēris visas savas zāles, ap plkst. 16 pēc paša gribas šķiroties no dzīves.

 

Vieglas smiltis Jums, māksliniek…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.