Home Bez tēmas Horoskops 13. decembrim

Horoskops 13. decembrim

0
unsplash-logoSean Wells

Auns

Šodien nespēsi pārvarēt savu emocionālo barjeru, sazinoties ar vecākiem vai citiem radiniekiem. Var gadīties, ka kļūsi pat rupjš, noraidot visus viņu sniegtos norādījumus. Labāk gan būtu nedaudz distancēties no šādu emociju paušanas un paklusēt tā vietā, lai kādu aizvainotu. Ja nepieciešams, palūdz kāda cilvēka palīdzību, izrunājies, mēģini saprast labāko iespējamo rīcības veidu.

 

Vērsis

Šodien vairāk laika varēsi pavadīt, plānojot brīvdienas un tajās paredzētos pasākumus. Iespējams, tieši šodien tev raisīsies vislabākās idejas dāvanu iegādei saviem mīļajiem cilvēkiem. Var nākties piedzīvot vilšanos kādā ar darbu saistītā jautājumā, jo īpaši, ja tas ir saistīts ar reklāmu. Vilšanās būs, taču tu spēsi to paslēpt zem vienaldzības maskas un paceltu galvu doties tālāk.

 

Dvīņi

Šodien tev jābūt uzmanīgam ar naudu. Ja tagad ļausies sevis lutināšanai, tev un tavai ģimenei nāksies savilkt jostas tieši uz svētku laiku. Vajadzētu šodien izvairīties no nogurdinoša fiziskā darba. Parūpējies par savu veselību, lieto uzturā veselīgākus produktus, tad imunitāte būs stiprāka un svētkos nenāksies slimot. Lai pasargātu savu ķermeni un justos labāk, neaizmirsti, ka starp darbiem vajag arī atpūsties.

 

Vēzis

Šodien tu, iespējams, jutīsies nomākts un vientuļš. Tev apkārt būs daudz cilvēku, taču neviens no viņiem nespēs tevi pietiekami iepriecināt un neviens no viņiem nebūs tas, ar kuru tu varētu izrunāt tto, kas tevi šobrīd nomāc. Ja līdz vakaram neatradīsi cilvēku, ar kuru vari izrunāties, meklē psihologa palīdzību, kamēr tavas emocionālās problēmas nav sasniegušas bīstamus apmērus. Palīdzēt sev vari arī lasot dažādas psiholoģiska rakstura grāmatas.

 

Lauva

Tu, visticamāk, šodien centīsies noraidīt jebkura veida žēlsirdību vai palīdzības piedāvājumu. Tas ir saprotams, jo tu vēlies saglabāt savus ienākumus un, iespējams, pat ceri saņemt paaugstinājumu, tāpēc centies no visa spēka. Mīlestības jomā nevajadzētu rīkoties augstprātīgi un savtīgi, pat ne vismazākajā mērā. Tavs partneris būs ļoti aizvainots, ja pavadīsi visu vakaru, runājot tikai par sevi un ignorējot viņa sasniegumus.

 

Jaunava

Šodien tev vajadzēs spēt būt objektīvam, iespējams, kļūstot par tiesnesi kāda cita konfliktā. Cilvēks, kurš lūgs tavu palīdzību situācijas risināšanā, cerēs uz tavu lojalitāti, kas nozīmē, ka tev nekādā gadījumā nevajadzētu situāciju izmantot personīgā labuma gūšanai. Pat, ja tu nonāksi pret kādu no konfliktējošām pusēm, mēģini būtu objektīvs, neizsakot savu subjektīvo viedokli, jo vēlāk to var nākties nožēlot. Centies būt, cik iespējams taisnīgs!

 

Svari

Šodien, iespējams, nāksies dramatiski mainīt savus plānus. Tu pārtrauksi domāt par to, kā iespējami ātrāk pakāpties pa karjeras kāpnēm un šodien tavs pirmais uzdevums būs mēģinājums atjaunot harmoniju personīgajā dzīvē. Nav izslēgts, ka pavadīsi rīta pusi vairāk strādājot, lai vakarā pilnībā ļautos sev un saviem mīļajiem. Šīs neplānotās brīvdienas, kas tev priekšā, izrādīsies patīkamas un arī produktīvas, jo tu būsi atbrīvojies no problēmām, kas radījušas dažādas pretrunas.

 

Skorpions

Šodien lielāko dienas daļu pavadīsi, mēģinot uzlabot savu veselību. Agri no rīta tu piedzīvosi ko nepatīkamu, taču tāpat turpināsi savas ikdienas gaitas. Iespējams, tev palīdzēs kāds spēcīgs pretsāpju līdzeklis, kas ļaus tev justies labāk, taču tas nenozīmē, ka tev vari pārtraukt domāt par problēmu un tās cēloni. Tev ir nepieciešama rūpīga medicīniskā pārbaude, lai noskaidrotu, kādi iemesli ir laupījuši tavu spēku un radījuši šīs sajūtas, lai varētu ātri šos cēloņus novērst.

 

Strēlnieks

Šodien tev vajadzētu ieklausīties kāda sava vecāka radinieka ieteikumos. Ja šī persona atsakās tev sniegt finansiālu palīdzību, nosaucot tavas ieceres ar absurdām, neaizskar šo cilvēku, bet mēģini paskaidrot detalizētāk savu viedokli, kā arī pajautā, lai to pašu dara viņš. Iespējams, sapratīsi, ka tavam radiniekam ir taisnība, varbūt biji ko palaidīsi garām plānošanas procesā.

 

Mežāzis

Šodien tev būs jāparāda savs augstākais diplomātijas līmenis, jo tev nāksies sazināties ar cilvēkiem, kuri savdabīgā veidā var interpretēt teju jebkuru tevis teikto vārdu. Lai sasniegtu šīs komunikācijas galveno mērķi, uz kādu laiku aizmirsti par savu dabisko taisnīgumu. Neaizmirsti – ja spēsi pārliecināt pretējo pusi par savām iecerēm, par tev vajadzīgo, tas garantēs tev lielu balvu!

 

Ūdensvīrs

Iespējams, tevī šodien interesi raisīs kāds no taviem kolēģiem. Iespējams, sāksi domāt, kāpēc neesi ievērojis šī cilvēka nopelnus jau agrāk. Ja esi viens, iespējams, šis cilvēks tevi ieinteresēs arī romantiskā nozīmē. Pavēro, kā mainās cilvēku attieksme, ja vairāk tiek ievērots un pateiktas kaut vai pavisam parastas ikdienas frāzes, piemēram: „Paldies! Jauku dienu!” u.c.

 

Zivis

Šodien var gadīties kāds nepatīkams incidents. Tas notiks dienas laikā, kamēr tu strādā. Iespējams, tas būs saistīts ar nesaskaņām, kas radušās vai radīsies ar vadību, vai arī ar kolēģa kritizēšanu, kurš izdarījis kādu kļūdu. Mēģini neiejaukties situācijās, kur tas nav nepieciešams – visus caurumus nekad nespēsi aizlāpīt. Neuzņemies lielus riskus un nedari citu vietā absurdas lietas, kam tev patiesībā nav ne vēlmes, ne laika, ne arī vajadzības.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.