Home Bez tēmas Horoskops 12. decembrim

Horoskops 12. decembrim

0
unsplash-logoJoanna Kosinska

Auns

Šodien tu savos izteikumos un darbībās būsi loti drosmīgs, taču, mēģinot rīkoties kā nemierniekam, neaizmirsti, ka tas varētu kaitēt arī tev pašam. Rīkojies brīvi, taču nepārspīlē. Ja nevēlies Jauno gadu sagaidīt kā bezdarbnieks, labāk novilcini savus revolūcijas plānus un cita veida protesta akcijas.

 

Vērsis

Šodien, iespējams, saņemsi pieticīgu, taču ārkārtīgi jauku dāvanu. Tas būs ar rokām darināts suvenīrs ar labākajiem nodomiem, ko dāvās kāds no jaunākajiem ģimenes locekļiem. Tevi tik ļoti aizkustinās šis žests, ka tu vēlēsies atdarīt un iegādāsies kādu jauku, skaistu lietu, ko uzdāvināt šim cilvēkam pretī.

 

Dvīņi

Dvīņi  lēnām turpinās veikt savu pašreizējo darba projektu, sapņojot par to, ka šī diena beidzot beigsies. Mājās varēsi izbaudīt gaidīto mieru un atpūsties. Pievērs uzmanību, lai tu palutinātu sevi ar to, ko patiešām vēlies. Taču atceries – rīt atkal uz darbu, tāpēc neaizraujies ar lietām, kas varētu tev traucēt koncentrēties un pildīt savus pienākumus.

 

Vēzis

Šodien būsi ļoti skops ar komplimentiem vai uzslavām. Vairāk koncentrēsies uz savu karjeru un ikdienas pienākumiem. Pievērs uzmanību savam partnerim. Arī tad, ja viņš izliekas, ka viss ir labi, viņa dvēsele, iespējams, ir ievainota. Tev vajadzētu uztvert to nopietni un izdomāt, ko vari darīt, lai palīdzētu, pretējā gadījumā, var nākties piedzīvot zaudējuma sāpes.

 

Lauva

Tev nevajadzētu aizmirst par punktualitāti. Ja pārlieku ilgi izvēlēsies štātes, dodoties uz kādu pasākumu, beigās tu varētu ierasties ļoti novēloti. Tas nekādi neuzlabos tavu reputāciju to cilvēku vidū, kuri klausīsies tavu uzrunu vai vēros prezentāciju. Ir tikai viens padoms: vissvarīgākā tev šobrīd ir tava profesionalitāte, nevis būšana par visizteiksmīgāko personu telpā.

 

Jaunava

Tev šodien vairāk jāpadomā par savām ģimenes attiecībām un nākotni. Ja ir kāda problēma, kas jau kādu laiku nomāc tavas attiecības necenties to aizmirst vai pieklusināt cerot, ka šis jautājums kaut kā atrisināsies pats no sevis. Brīnumi nenotiks, vismaz šajā jomā nē. Turklāt tādējādi problēma, ko mēģini neievērot, tikai palielināsies. Mēģini rīkoties šodien vai arī var gadīties, ka zaudēsi šīs attiecības.

 

Svari

Šodien tu uzsāksi konkurences cīņu. Tavs pretinieks visādiem līdzekļiem centīsies pārņemt vadības grožus savās rokās. Cenšoties saglabāt savu varu, nesāc darboties ar tādiem līdzekļiem, kā to dara tavs pretinieks. Spēlē godīgi un šī pieeja tev palīdzēs saglabāt savas pozīcijas. Tavs priekšnieks, kurš novērtēs tavu godīgumu un profesionalitāti, neiemainīs tevi pret šo negodīgo un necienīgo cilvēku.

 

Skorpions

Skorpion, pēdējā laikā esi sācis atteikties no tiem, kuri tev iepriekš bijuši ļoti svarīgi. Lai arī tevi nomāc dažādas problēmas, tomēr nevajadzētu ļauties depresīvajai noskaņai. Ar gadīties, ka tomēr saredzēsi grūtības arī kāda sev loti tuva cilvēka dzīvē, tāpēc nolemsi viņam palīdzēt, dodot savus ietaupījumus. Tu to izdarīsi pat zinot, ka, iespējams, nekad šo naudu vairs neredzēsi, vai arī saņemsi to tikai ļoti tālā nākotnē.

 

Strēlnieks

Šodien nāksi klajā ar kādu sarežģītu plānu, kā izbaudīt savu labāko pusi. Tev būs daudz ideju, bet tu pieķersies pie tās, kas šķitīs visneparastākā. Tas ir jauki, taču ņem vērā arī sava mīļotā cilvēka personību un vēlmes. Ja viņš savā raksturā ir konservatīvs, viņš nespēs novērtēt tavu radošo ideju vai dāvanu.

 

Mežāzis

Mežāzis uzsāks ļoti ilgu un grūtu ceļu uz finansiālo labklājību. Iespējams, atbalstīsi vai iesaistīsies neparastā biznesa projektā, ko ierosinājis kolēģis vai radinieks, patiesi cerot, ka tas paglābs tevi no neveiksmēm un apstāšanās. Tas tā arī notiks, viņiem būs izdevies, bet ne tik drīz. Solās laba peļņa no taviem relatīvi mazajiem ieguldījumiem.

 

Ūdensvīrs

Šodien tev vajadzēs vairāk atrasties kāda sev tuva cilvēka sabiedrībā. Šī persona, iespējams, būs nokļuvusi lielu problēmu gūzmā un tu būsi viņa pusē un cīnīsies kopā ar viņu. Lielākā daļa šo problēmu tiks pilnībā atrisinātas līdz dienas beigām. No šī brīža tu varēsi palīdzēt atrisināt arī pārējo, jo cilvēks redzēs, ka tu esi lielisks atbalsts un palīgs.

 

Zivis

Iespējams, tieši šodien atklāsi jaunu talantu. Uzzinot pats par šādu talantu, spējām, būsi laimīgs, apzinoties, ka proti ko tādu. Tomēr, pirms iepazīstini pasauli ar saviem darinājumiem, tev vajadzētu iegūt vairāk pieredzes un profesionālisma. Nebrīnies, ja sākotnēji kāds pasmejas par to, ko dari, nevis to novērtē. Tev jāapzinās, ka šobrīd esi tikai iesācējs.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.