Home Bez tēmas Horoskops nedēļai: 11. – 17. decembris

Horoskops nedēļai: 11. – 17. decembris

1
unsplash-logoSebastien Gabriel

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, decembra vidū pieredzēsi notikumus, kas tevi patīkami pārsteigs. Dažiem Auniem šis pārsteigums varētu būt saistīts ar jauna cilvēku ienākšanu ģimenē, draugu vai kolēģu lokā. Citiem tas var būt intīmo perspektīvu sākums. Vilšanos vai dusmas var izraisīt neatbilstības vai maldīgi priekšstati par naudu vai finanšu dokumentiem. Nevajadzētu cerēt uz to, ka pēkšņi laimēsi loterijā, bet labāk gan pašam censties maksimāli palielināt ģimenes vai personīgo budžetu. Šonedēļ būs iespēja uzņemt viesus savās mājās vai arī pats tiksi uzaicināts ciemos pie radiniekiem. Īpaša vieta un nozīme tavā dzīvē šonedēļ būs kādam romantiskam piedzīvojumam. Pēdējā laikā, iespējams, tev nācies pieņemt kādus svarīgus lēmumus vai rīkoties pret kādu personu, kura ar viltu vai manipulācijām rīkojusies saistībā ar tevi, šonedēļ var gadīties labvēlīgs ilgi gaidītais šīs situācijas atrisinājums. Nelabvēlīga šī nedēļa solās būt tiem Auniem, kuri ir iesaistīti tiesas procesos. Pozitīva loma tavā dzīvē šonedēļ būs cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē.

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ iespējama dinamiska komunikācija ar jauniešiem, kuri dzīvo vai strādā citā pilsētā, valstī. Šonedēļ iespējama dāvana vai uzmanības apliecinājuma saņemšana no kādas sievietes, tāpat var gadīties, ka tieši tev būs jāsarūpē dāvana, lai dotos uz kādas sievietes dzimšanas dienas svinībām. Iespējama negaidīta lielas naudas summas zaudēšana, tāpēc uzmanīgi izvērtē vai tavas vēlmes un iespējas sakrīt, kā arī pievērs uzmanību tam vai saprātīgi tērē naudu vēlamajam. Būs kāds pārsteigums, kas saistīts ar tavu pagātni. Iespējamas ziņas, uzaicinājums vai ierosinājums, kas būs saistīts ar tavu ģimeni vai radinieku. Iespējamas ziņas par saderināšanos vai kādu citu līdzīga rakstura notikumu. Labas ziņas vai īpašs notikums šonedēļ var saistīties ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Vēršu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem veltīs laiku un tērēs naudu dāvanu iegādes procesam, lai pārsteigtu savus mīļos Ziemassvētkos un/vai Jaunajā gadā. Jaunākajiem Vēršu zīmes pārstāvjiem labvēlīga nedēļa braucieniem.

 

Dvīņi

Šonedēļ tiek prognozētas problēmas finanšu jomā, taču tu tā vai citādi spēsi rast šīs situācijas risinājumu. Ir liela iespēja, ka radīsies neparedzēti izdevumi, no kā tu sākotnēji pat baidīsies. Šonedēļ paredzēta interesanta profesionālo attiecību attīstība, tikšanās vai cita veida komunikācija ar vīrieti, kurš ir tavā draugu vai tuvāko paziņu lokā. Diemžēl, ne visas tavas cerības šonedēļ attīstīsies labi. Neparedzēta situācija vai lietu pilnīga neizdošanās personīgajā vai sociālajā jomā jauks un kavēs tavu plānu, ideju un sapņu attīstību. Var gadīties, ka nāksies saņemt sliktas ziņas vai apmeklēt kādu nepatīkamu pasākumu. Tavam bērnam vai mazbērnam var rasties veselības traucējumi, taču tas nebūs nekas nopietns. Daudzu Dvīņi šonedēļ saņems ziņas no kāda sev zināma cilvēka par saistībā ar bērna gaidībām vai nākšanu pasaulē. Interesantas un svarīgas finansiāla rakstura attiecības šonedēļ izveidosies ar personu, kura dzimusi Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Dvīņu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem būs iespēja veikt progresu darbā. Lielā mērā varēsi paļauties uz savu profesionālo draudzību un/vai paziņām biznesā.

 

Vēzis

Šonedēļ iespējama apmierinātība ar dažādiem materiālajiem pabalstiem vai dāvanām, ko, iespējams, iepriekš jau biji intuitīvi jutis. Tas būs saistīts un būs saņemts saistībā ar tavu ģimeni vai darbu. Iespējama arī neparedzēti panākumi loterijā , ienākumi no veiksmīga darījuma un daudz citu līdzīga veida patīkamu pārsteigumu. Šīs nedēļas laikā tu domāsi par to, kā pārsteigt un iepriecināt savus tuvākos cilvēkus. Iztērēsi arī ievērojamu naudas summu, lai realizētu savas ieceres. Aprūpe vai ārstēšana būs nepieciešama kādam vīrietim no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka. Kāds vīrietis, kurš ir tavā draugu vai paziņu lokā var mēģināt sabojāt tavas ieceres vai darbu ar savām darbībām. Vēžu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai un dažādiem simptomiem. Vēžu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, piedzīvos dažāda veida vilšanos vai nepatīkamus notikumus, kas būs saistīti ar kādu no tuvāko draugu loka.

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, šonedēļ īslaicīga spriedze var rasties attiecībās ar bērnu vai jaunieti no tavas ģimenes loka. Konflikta cēlonis var būt tavs bērns vai alkas pēc sava mazuļa. Ja tevi nomāc kāda problēma, gaidāms, ka tā izzudīs visai ātri, turklāt prieku nesīs arvien vairāk jūtamā Ziemassvētku tuvošanās. Šīs nedēļas laikā neskaidras vai sarežģītas attiecības ar paziņu vai kolēģi, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Neatkarīgi no konkrētā notikuma tas ilgstoši traucēs jūsu attiecību attīstībai. Iespējams, neizdosies īstenot savus plānus saistībā ar ģimenes locekļiem vai radiniekiem, kuri nedzīvo ar tevi kopā. Būs svarīgs notikums, kas saistīts ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Šajā nedēļā var nākties piedzīvot vilšanos saistībā ar jaunu sievieti tavā ģimenē un plāniem, cerībām, kas tev ir saistībā ar viņu. Jaunas Lauvu sievietes var doties projām no savām mājām brīvdienās vai pat uz ilgāku laiku. Jauni Lauvu vīrieši dažādu iemeslu dēļ atsvešināsies no draugiem vai kolēģiem. Jaunas Lauvu sievietes apsvērs iespēju mainīt dzīvesvietu.

 

Jaunava

Pārsteigumu var sagādāt ziņas vai notikumi, kas saistīti ar naudu vai finanšu dokumentu. Tagad var rasties negaidītas jaunas iespējas labākiem ieņēmumiem, labākai peļņai, ja esat tirgotājs vai ražotājs. Konkrētais notikums saistībā ar naudu šajā nedēļā var prasīt svarīga lēmuma pieņemšanu vai rīcību. Šo septiņu dienu laikā tev būs prieks dzirdēt ziņas vai saņemt dokumentu no citas vietas. Tas var būt saistīts ar tavu gaidāmo braucienu, apmeklējumu, darbu un tamlīdzīgi. Dažādi mazi zaudējumi vai nepatikšanas sniegs tev jaunas mācības, atklājot lietas, kam tavā dzīvē patiesībā nav nekādas jēgas. Tu jutīsies atvieglots, kad sapratīsi pareizo un atbilstoši rīkosies. Neparedzēta situācija jūsu darba vietā var izraisīt daudz stresa un pat bailes. Tas var būt saistīts ar kļūdām, ļaunprātīgām darbībām, krāpšanu, viltotiem dokumentiem vai sabojātām precēm, aprīkojumu un citu informāciju. Savā darbā piesardzīgi jārūpējas par attiecībām ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Šīs nedēļas laikā uzmanīgi izvērtē informāciju, ko saņem no cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmēs.

 

Svari

Šī solās būt salīdzinoši grūtāka nedēļa, jo tas būs aizņemts un emocionāls laiks. Iespējams, īpaši izjutīsi to, ka tev pietrūkst kāda cilvēka, kurš nav ar tevi, vai arī tieši šonedēļ piedzīvosi šķiršanos. Nedēļas laikā iespējami vairāki dīvaini sapņi, kas, galvenokārt, būs saistīti ar mirušiem cilvēkiem vai vietām, kurās vēl nekad neesi bijis. Iespējams neparasts vai nesaprotams nejaušs notikums, kas būs saistīts ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šonedēļ var izveidoties finansiālas attiecības ar sievieti, kura ir vecāka par 35 gadiem un, iespējams, ir tava radiniece. Šī solās būt izdevīga nedēļa, lai attīstītu savus profesionālos plānus, uzņēmējdarbību vai ģimenes biznesu, kā arī līdzīgas lietas. Varēsi sevi iepriecināt ar ko jaunu savās mājās. Varēsi pārrunāt ar draugiem finansiālas dabas jautājumus un meklēt iespējas kā gūt papildu ienākumus. Finansiāli panākumi var kļūt par iemeslu nelielām svinībām. Šī nedēļa solās būt īpaši izdevīga finansiāla rakstura aktivitātēm un komunikācijai ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru un Ūdensvīra zīmēs. Svaru sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var sagaidīt naudu no dažādiem avotiem vai ar viņiem saistītām ziņām. Sievietes vecumā virs 35 gadiem var sagaidīt naudu no dažādiem avotiem vai ar viņiem saistītām ziņām. Šādas darbības drīzāk būs saistītas ar ģimeni vai ģimenes attiecībām, bet ir iespējama dažāda rakstura attīstība.

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, iespējams, šonedēļ vilšanos tev sagādās kādas personas, kura dzīvo citā pilsētā, rīcība. Iespējams, esi ticis maldināts vai tev tikuši doti nepatiesi solījumi. Ja šonedēļ dodies ceļojumā, esi uzmanīgs ar personīgajiem dokumentiem, transportu un visu citu, kas nosaka šī brauciena komfortu.Šonedēļ tev jāizvairās no iekšējiem konfliktiem, kas radīs nevēlamu spriedzi jūsu ģimenes attiecībās pirms svētku dienām. Tev iepriekš jāapspriež ģimenes budžets un izmaksas vai ienākumi, jāplāno kopā jebkura ar naudu saistīta darbība, pat neliela summa. Prieku sagādās tikšanās, pasākums vai sarunas, kas būs saistītas ar mazuli. Daudzi Skorpioni dosies uz svētkiem par godu kādam bērnam. Nedēļa būs labs laiks, lai pavadītu vairāk laika brīvā dabā ar bērniem vai mazbērniem, apmeklētu interesantas un jautras vietas, bērnu izstādes, koncertus un daudz ko citu. Šonedēļ būs dažādi pārsteigumi, kas saistīti ar jaunieti, kurš piedzīvos svarīgas pārmaiņas savā dzīvē. Skorpionu vīriešiem, kuri jaunāki par 35 gadiem, šī būs veiksmīga nedēļa, taču nevajadzētu paļauties uz veiksmi vien, bet arī pašam rīkoties.

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šī nedēļa solās būt pārbaudījums ar cilvēku no tava ģimenes, draugu vai profesionālās dzīves loka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Tavas pagātnes kļūdas, solījumi vai pat vēlme izdarīt vairāk otra labā var likt tev piedzīvot nepatīkamus mirkļus. Būtu labi, ja šajā nedēļā neveidosi lielus plānus, bet gan mierīgi mēģināsi sekot notikumiem šajās dienās. Lielākā daļa Strēlnieku ne tikai sapratīs, bet arī apzināsies to, ka nekas nenotiek, ja tam nav nekādas jēgas, kā arī – nekas nenotiek, ja pats neko nedari. Var būt īpašas cerības, kas saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Nedēļa var būt sarežģītāka tiem Strēlniekiem, kuri ir iesaistīti tiesas procesā. Šonedēļ var nākties arī parūpēties par kāda radinieka veselību. Šajās dienās, iespējams, nāksies uzzināt par kādas meitenes vai jaunietes nepatikšanām. Strēlnieku vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, neraugoties uz savām bailēm par nākotni, šī nedēļa solās būt veiksmīga un produktīva. Tev būs iespēja iegūt papildu ienākumus vai iepazīties ar cilvēkiem, kuri nākotnē tev būs ļoti vērtīgi. Strēlnieku sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, radīsies grūtības saistībā ar svarīgu līgumu vai citu dokumentu. Iespējams, saņemsi svarīgu informāciju un/vai gūsi panākumus dažādu grūtību pārvarēšanā.

 

Mežāzis

Šonedēļ var būt dažādu negaidītu plānu attīstība, lielākā daļa no tiem būs saistīti ar tavu ģimeni. Negaidīti notikumi un pieredze ar saviem radiniekiem, visticamāk, būs pozitīvi. Īpaši interesantus mirkļus varēsi piedzīvot saistībā ar radiniekiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmēs. Materiālajā ziņā iespējama vilšanās, tas var radīt lieku stresu. Ja tev ir paredzēts kāds svarīgs pirkums, tev palīdzēt varēs cilvēks, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Daži no taviem tuvākajiem nākotnes plāniem, šonedēļ var prasīt daudz lielāku uzmanības pievēršanu un plānošanu.  Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad rodas nopietnākas izmaksas vai, ja gaidi labāku peļņu. Ja sagaidīsi ienākumus šonedēļ, tad visam vajadzētu noritēt tieši tā, kā tas ir plānots. Iespējams, šo nedēļu nāksies atcerēties ar kādu nepatīkamu notikumu, pārpratumu vai pat attiecību beigšanu ar kādu cilvēku no tava draugu loka. Tas attiecas arī uz mīlestība attiecībām.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev var būt dažādas cerības (galvenokārt, finansiālas), kas saistītas ar sievieti, kura dzīvo citā pilsētā. Daži no jums var sagaidīt naudu no sievietes, citi var nosūtīt naudu sievietei utt. Dažādi notikumi šonedēļ var radīt situāciju, lai pieņemtu svarīgu lēmumu vai veiktu konkrētus pasākumus, lai sāktu pārmaiņas. Tas viss prasīs īpašu uzmanību no tevis, jo īpaši attiecībā uz saņemto informāciju vai dotajiem solījumiem. Ja esi iesaistīts tiesas prāvā, tu vari būt veiksmīgi, ja vien neizmantosi kādus trikus, melus un citas līdzīgas darbības. Iespējama svarīgas informācijas saņemšana. Šonedēļ tev vairāk vajadzētu parūpēties par savu veselību, ja tev nav nekādu sūdzību, rīkojies profilakses nolūkos, stiprinot imunitāti. Jaunām Ūdensvīru sievietēm šī solās būt labvēlīga nedēļa, jo īpaši, ja ir plānots doties ceļojumā.

 

Zivis

Iespējams, šonedēļ tava pacietība beigsies attiecībā ar kādu vīrieti. Iespējams, viņš būs tavs radinieks, draugs vai biznesa partneris. Dēla, mazdēla vai cita jaunekļa mīlas dzīve var kļūt par sarunu tematu vai pat pasākuma cienīgu iemeslu. Iespējams, tev nāksies apmeklēt svinības, kas tiks rīkotas par godu kādam zēnam vai jaunietim. Šī nedēļa solās būt veiksmīga tavam darbam vai biznesam. Spēsi attīstīt jaunas profesionālās sadarbības, atrast jaunus klientus vai sadarbības partnerus. Turpini pievērst lielāku uzmanību savai profesionālajai komunikācijai ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs, jo tieši viņi tevi pozitīvi ietekmēs. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas, kas būs saistītas ar tev zināmu sievieti – iespējams, tavu radinieci, draudzeni, kaimiņieni vai kolēģi. Sarežģītākas izvērtīsies attiecības ar sievietēm, kuras dzimušas Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs, taču tas viss būs atkarīgs no dažādu apstākļu attīstības. Zivju vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, piedzīvos konfliktu, taču varēs aizstāvēt savu nostāju vai ideju. Jaunākiem vīriešiem būs interesanti notikumi mīlas dzīvē ar meiteni, kura dzīvo, mācās vai strādā citā pilsētā/valstī.

1 COMMENT

  1. tik debilus horoskopus sen nav nācies lasīt. Kaut kāds nesakarīgs bezjēdzīgs savārstījums. Kāpēc es savu laiku tērēju….??

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.