Home Nopietnāk Nule rekonstruētās VEF kultūras pils kafejnīcas cenas mulsina bērnu vecākus

Nule rekonstruētās VEF kultūras pils kafejnīcas cenas mulsina bērnu vecākus

2

Jaunatklātās VEF kultūras pils kafejnīcas kosmiskās cenas mulsina bērnu vecākus, vēsta TV3 raidījums Bez Tabu.

 

Kas tad izraisa šo mulsumu? Salāti par 2 eiro, smalkmaizītes par 0,50, bulciņas un kūciņas par 1 – 2,50 eiro, mazā 0,25 l ūdens pudelīte maksā 80 eiro centus. Piemēram, cīsiņš mīklā maksā 1 eiro. Tās ir cenas, kas ir pieņemamas kultūras pasākumu apmeklētājiem, uz kuriem iestāde arī orientējas, bet ne bērniem, kuri darbojas daudzajos pašdarbības kolektīvos.

 

Iestādes vadītāja norāda, ka ūdeni vecākiem ir iespējams nopirkt, piemēram, veikalā. Tomēr tiks meklēts kompromiss un turpmāko mēnesi izmēģināti varianti, kā cenas samazināt. Arī vairāki aptaujātie iestādes apmeklētāji norāda, ka šādas cenas nav samērīgas bērnu maciņam.

 

Katrā ziņā vadītāja aicina savas pretenzijas iesnigt viņai, jo līdz šim tās izskanējušas vienīgi internetā. Pie viņas nav vērsies neviens vecāks.

 

 

2 COMMENTS

  1. Nu ko tur brīnīties ???? VISOS teātra un koncerta norises vietās–kafejnīcās ir NENORMĀLAS cenas … Es , pa ceļam , ieeju citā kafejnicā , padzeru kafiju un apēdu kūciņu ..par uz pusi lētāku cenu , un ūdeni var nopirkt JEBKUR !!!

  2. Spekulantiem jau nav sava galva, lai zinātu, par cenu mēru.
    Kaut ātrāk ienāktu LIDL veikals, tad visiem SPEKULANTIEM
    būs Fini. Offf…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.