Home Nopietnāk Liela nelaime vakar notikusi piecstāvu namā Dobelē

Liela nelaime vakar notikusi piecstāvu namā Dobelē

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.decembra plkst. 6.30 līdz 7.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 46 izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Plkst. 16.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Zaļo ielu Dobelē, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka kāpņu telpā jūtams sadūmojums un ka otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas un dīvāns 2m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.16.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, apkures katls, vieglā automašīna, sodrēji divu ēku dūmvados un divos gadījumos dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Paparžu ielā Siguldā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega kāpnes un sadzīves mantas 50m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 14.42, bet plkst. 17.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Blaumaņa ielā Smiltenē izcēla ledū ielūzušu suni un nodeva to saimniekam, bet Stopiņu novada Rumbulā glābēji no koka nocēla kaķi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.