Home Nopietnāk ‘No pārsteiguma sāka trīcēt rokas un kājas…’ Kāds latviešu jaunietis laimējis milzīgu...

‘No pārsteiguma sāka trīcēt rokas un kājas…’ Kāds latviešu jaunietis laimējis milzīgu summu

0

Momentloterijas Blūzs maksimālo iespējamo laimestu ieguva jaunietis, kurš par loterijām ieinteresējies tikai pirms aptuveni mēneša, un šajā laika posmā nopircis pa kādai biļetei.

 

Puisis nav interesējies par skaitļu izlozēm, jo labāk paticis, ka momentloterijās rezultāts ir redzams uzreiz un ir skaidrs – vai ir kas laimēts, vai nav.

 

Kādu dienu puisis spēlei atvēlējis 4 eiro un nopircis iLOTO pāris momentloterijas biļetes. Vienā no tām atklājies lielais laimests, kam sākotnēji neesot gribējies ticēt – no pārsteiguma esot trīcējušas rokas un kājas!

 

Noformēt laimestu uz Rīgu jaunietis devies līdzi ņemot labāko draugu, bet laimētā nauda palīdzēšot tikt pie sava pirmā auto!

 

Atgādinām, ka momentloterijas Blūzs biļete ir laimējusi, ja lauciņā SIMBOLS esošais mūzikas instruments sakrīt ar kādu no mūzikas instrumentiem lauciņos BLŪZS. Lauciņā LAIMESTS vienmēr norādīts iespējamais laimests.

 

Ikmēneša Blūza papildspēlē var piedalīties, sakrājot nelaimējušu papīra biļešu komplektu ar 5 dažādiem instrumentiem (ģitāra, vijole, bungas, sintezators un saksofons) lauciņā SIMBOLS. Uz vienas no komplekta biļetēm jāuzraksta vārds, uzvārds, adrese un tālruņa numurs; uz visām pārējām jāuzraksta vārds un uzvārds. Biļešu komplekts jāsasprauž un jāatsūta Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, LV-1050, vai jāiesniedz Latvijas Loto tirdzniecības vietās, iemetot dzeltenajās papildspēļu komplektu kastēs. Iesūtot komplektu, Jums ir iespēja laimēt 1 000 €. Blūza papildspēle notiek katra mēneša trešajā sestdienā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.