Home Nopietnāk Nelaime Salaspilī šorīt beigusies ar skumju iznākumu

Nelaime Salaspilī šorīt beigusies ar skumju iznākumu

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Par šorīt Salaspilī notikušu nelaimi vēsta glābēji.

 

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.decembra plkst. 6.30 līdz 6.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Šorīt plkst. 5.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Meža ielu Salaspilī, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no otrā stāva dzīvokļa nāk dūmi, kurā deg sega 2m2 platībā, grīda 1m2 platībā un dīvāns 1m2 platībā. Piedūmotajā dzīvoklī tika atrasts viens cilvēks, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Līdztekus no ēkas trešā stāva glābēji evakuēja četrus cilvēkus. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.42.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības rozete, granulu tvertne, saražotā produkcija, divas vieglās automašīnas, virtuves iekārta, istaba, ražošanas ēka, sodrēji 5 ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Rēzeknes novada Vērēmu pagastā, kur 70m2 platībā dega saimniecības ēka un šķūnis. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 13.17, bet plkst. 15.51 ugunsgrēks likvidēts.

 

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Kalnciema pagastā atbrīvoja dīķa ledū iesalušu pīli ar pīlēniem, ledus tika ielauzts un pīle ar pīlēniem aizlidoja, savukārt Dāvja ielā Jūrmalā glābēji no koka nocēla kaķi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.