Home Slavenības Liela nelaime izcila latviešu ģitārista ģimenē, lūdz palīdzību!

Liela nelaime izcila latviešu ģitārista ģimenē, lūdz palīdzību!

0

Ģitāristam, vijolniekam un vienam no Latvijas labākajiem mutes harmonikas meistariem Aleksandram Šlujevam jeb Sašam, nepieciešams mūsu visu atbalsts, lai varētu veikt nepieciešamās operācijas, apmeklēt ergoterapijas nodarbības un iziet pilnu rehabilitāciju pēc pirkstu zaudēšanas kreisajai rokai.

 

Gatavojot būrīti, lai dēlam uz bērnudārzu varētu iedot līdzi īstu Mārtiņdienas gaili, Saša traumēja roku, zaudējot kreisās rokas četrus pirkstus. Mikroķirurģijas centrā tos centās izglābt, bet sakās gangrēna un jau piešūtos pirkstus nācās zaudēt atkal.

 

Šobrīd kreisajai rokai ir tikai divi pirksti -rādītājs un īkšķis, līdz ar to viņam turpmāk būs liegta gan vijoles, gan ģitāras spēlēšana.

 

Ģimene šobrīd ir ieguldījuši visus sev pieejamos līdzekļus un turpinās to darīt, tomēr apmeklējot ārstu tika konstatēts, ka ir nepieciešams veikt atkārtotu plaukstas ķirurģiju, lai rādītājpirksts atgūtu kustību spēju un varētu uzsākt rehabilitāciju. Visas šīs procedūras var izmaksāt vairākus tūkstošus eiro un ģimenei šie skaitļi ir netverami. Aleksandra pamatdarbs vairākus desmitus gadu ir bijis saistīts ar mūziku, taču šobrīd viņš ir darba nespējīgs un arī savus mīļos nevar nodrošināt kā līdz šim. Pat krūzītes noturēšana slimajā rokā nav iespējama.

 

Priekšā ir ilgstoša rehabilitācija un, iespējams, pat vairākas operācijas, lai atjaunotu rādītājpirksta funkcijas un Aleksandrs varētu atkal spēlēt. Tie jau būs citi instrumenti – ne ģitāra un ne vijole, bet tomēr ir cerība, ka viņš varēs darboties tālāk mūzikas jomā.

 

Līdz negadījumam Saša ir bijis pieprasīts studijas mūziķis un ir arī minēts kā Latvijā labākais blūzīmerists. Spēlē divos pamatsastāvos – “Dakota” un Mirta & Hot Accoustics. Piedalījies tādu grupu kā “Labvēlīgais tips”, “Arnis Mednis un Ex-Patriots”, “Kantoris 04”, “Līvi”, “Tērvete”, “Roja” “Inokentijs Mārpls”, “Jānis Vanadziņš un grupa Hot Dogs”, “Monro” un daudzu citu grupu albumu ierakstos.

 

Spēlējis arī filmu mūziku Ulda Podnieka studijai. Viņa mūzika dzirdama filmā “Jumta likums”. Kā vijolnieks un blūmīzerists piedalījies Latvijas televīzijas šovos – “O Kartes akadēmija”, “Koru kari”, “Eirovīzija” un “Dziedi ar zvaigzni”.

 

Atbalstīt Sašu vari ziedojot vai arī iegādājies kādu no ierakstiem, kuros viņš savu radošo enerģiju “Līdzskaņas” internetveikalā, sadaļā “Aleksandra Šlujeva atbalstam”. Visi ienākumi tiks veltīti Aleksandra atlabšanai, saimnieciskie izdevumi no tava sirdsdarba netiek veikti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.