Home Bez tēmas Horoskops 9. decembrim

Horoskops 9. decembrim

0
Tim Mossholder

Auns

Šodien tev būs vajadzīgs vārdos izteikts emocionālais atbalsts. Piedalīsies kādās sacensībās ar mērķi uzvarēt, līdz ar to liksi lietā visu savu spēku, lai sasniegtu iecerēto. Tevi ļoti iedvesmos kāda tuvinieka teiktais iedrošinājums un uzmundrinājums. Saņemsi to no kāda cilvēka, kurš pats reiz piedalījies līdzīgās sacensībās. Vakarā tu, tavs mentors un tavi draugi kopā dosieties atzīmēt panākumus kādā restorānā

 

Vērsis

Tev priekšā ir vienkārši neaizmirstama sestdiena! Labi atpūtīsies pēc saspringtās nedēļas, iespējams, dosies uz kino, lai noskatītos kādas filmas pirmizrādi un sāksi Jaunā gada svinību plānošanu. Skaļas ģimenes sapulces laikā vienosieties par svinību tematiku. Katram no taviem tuviniekiem būs savs viedoklis par brīvdienu plāniem. Rezultātā, nonāksiet pie viena, triviāla plāna, kurš, vairāk vai mazāk, būs pieņemams visiem.

 

Dvīņi

Šodien gaidāma ļoti saspringta diena. Nāksies tikt galā gan ar mājsaimniecības uzdevumiem, gan apmeklēt kāda tuvinieka organizētu pasākumu. Šī pasākuma laikā atgadīsies kas neparedzēts, kā rezultātā tev būs nepieciešams steigšus doties uz otru pilsētas pusi, lai izlabotu radušos problēmu. Kad atgriezīsies atpakaļ, tavs noskaņojums krietni atšķirsies no pārējo noskaņojuma, līdz ar to būsi spiests doties prom pie kāda, kurš tevi var gan uzklausīt, gan saprast.

 

Vēzis

Piemērota diena jaunu, svaigu iespaidu gūšanai. Tev tas ir vitāli nepieciešams, lai izvairītos no depresīvā noskaņojuma, pie kura vainojami decembra pelēkie laikapstākļi. Lieliski spēsi šo dienu iekrāsot košās krāsās pats priekš sevis. Padomā par visu, ko esi vēlējies darīt brīvajā laikā un izvēlies no šī saraksta vienu vai pāris lietas, kurām nodoties šodien. Neaizmirsti parūpēties arī par savu veselību un finanšu budžetu.

 

Lauva

Šodien tevi sagaida vairāki patīkami uzdevumi. Tev tiks uzticēta kāda mīļa tuvinieku bērna auklēšana. Būsi tik aizrāvies ar rotaļām un spēlēm ar mazo, ka aizmirsīsi par visu pārējo, ko biji plānojis darīt. Tiesa gan, šo maznozīmīgo pienākumu atlikšana uz vēlāku pavisam noteikti neliks tev vilties, pateicoties īpašajām emocijām, kuras guvi, esot kopā ar sev uzticēto bērnu.

 

Jaunava

Šodien spēsi nošarmēt kādu ļoti pievilcīgu pretējā dzimuma pārstāvi. Tu vēlēsies šo cilvēku iegūt gluži kā trofeju savai kolekcijai, lai varētu lepni to izrādīt visiem saviem draugiem. „Trofeja” attieksies pret tevi tieši tāpat, līdz ar to nav nekādu iespēju, ka jūsu starpā izveidosies nopietnas attiecības. Dienas gaitā atskārtīsi, cik daudz tomēr jums ir kopīga.

 

Svari

Šodien vēlēsies doties nelielā izbraukumā. Vienīgais, kas spēs sagandēt tavu noskaņojumu, būs aukstais laiks, kā rezultātā nevēlēsies pārāk daudz laika pavadīt ārpus mājas. Par spīti tam, bailes no aukstuma ātri pazudīs, pateicoties kāda paziņas organizētajam pasākumam. Tā laikā satiksies ar daudzām, interesantām personībām. Ja esi sirdī brīvs, var gadīties, ka tieši šodien sastapsi savu potenciālo dzīvesbiedru.

 

Skorpions

Diemžēl, šodien piedzīvosi kādu nelielu vilšanos. Visas tavas idejas un nodomi tiks pamatīgi kritizēti no draugu puses. Meklēsi jaunus sabiedrotos, ar kuriem kopā sasniegt savus mērķus, taču to atrašana nenoritēs tik raiti, kā gribētos. Ja iespējams, atliec šīs problēmas risināšanu uz vēlāku laiku un šodien pilnībā ļaujies atpūtai un jautrībai.

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams pievērst pastiprinātu uzmanību savam ķermenim. Atliec malā visas paredzētās aktivitātes, lai uzkrātu spēkus un atgūtu zaudēto enerģiju. Pavadi šo dienu laiski, skatoties televizoru vai, lasot grāmatas. Ja nevēlies būt viens, uzaicini ciemos draugus un nododies stundām garām sarunām par un ap līdzekļiem, kuri palīdz cīņā ar nogurumu. Pirms gulētiešanas izej nelielā pastaigā un uzelpo svaigu gaisu.

 

Mežāzis

Šodien ieteicams izvairīties no aizdomīgu medikamentu iegādes un lietošanas. Šīs zāles nepavisam tev nepalīdzēs cīnīties ar slimības simptomiem. Gluži otrādi – tās var vēl vairāk pastiprināt aktuālās problēmas. Netici medicīnas padomiem internetā un neklausi visam, ko saka tavs kaimiņš. Tā vietā uzticies ārsta viedoklim un, ja šodien konsultācija nav iespējama, atliec zāļu iegādi līdz pirmdienai.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi garlaikots un pavadīsi lielāko daļu dienas kādā daļēji oficiālā pasākumā. Piekritīsi uz to doties tikai tādēļ, ka tavs partneris to ļoti vēlēsies un tu negribēsi sabojāt viņa noskaņojumu. Diemžēl, tavs noskaņojums gan būs pamatīgi sabojāts. Atgriežoties mājās darīsi to zināmu arī savam mīļotajam cilvēkam un viņš ļoti novērtēs tavu upurēšanos viņa labā.

 

Zivis

Šo dienu pavadīsi nemitīgi strīdoties ar kādu. Saruna iesāksies uz mierīgas nots, taču jau pavisam drīz to sabojās pamatīgas nesaskaņas jūsu starpā. Katrs no jums pastāvēs par savu taisnību un strīds ilgs visai ilgi, līdz to izšķirs kāds no jūsu kolēģiem. Tai pašā laikā, neviens no jums nejutīsies pabeidzis šo sarunu, kā rezultātā meklēsiet iespēju, kā iespējami drīz to turpināt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.