Home Slavenības 68 gadus veco Rolandu Zagorski gandrīz nav iespējams atpazīt

68 gadus veco Rolandu Zagorski gandrīz nav iespējams atpazīt

0

Kā otrdien vēsta izdevums “Kas Jauns”, pazīstamais aktieris, teātra kluba “Hamlets” saimnieks Rolands Zagorskis (68) piedzīvojis pamatīgas vizuālās izmaiņas.

 

Izrādās, viņš trīs mēnešu laikā no 105 kilogramiem “nometis” veselu 21, nu sverot vien 84 kg! Kā gan tas iespējams? Viņš izdevumam atklāj, ka tagad vienkārši seko tam, ko un cik daudz apēd.

 

Vienīgie produkti, kurus mākslinieks vairs ikdienā nelieto, ir baltmaize un kartupeļi. Vēl viņš arī vairs nemēdz pieēsties, tā vietā ēdot mazas porcijas. “Lai iegūtu sāta sajūtu, ēšanas procesu vajag ieturēt šausmīgi lēnu,” viņš stāsta.

 

Iepriekš uzbarojies, jo ēdis nepārdomāti. “Ar gadiem, kad seksa kļūst drusku mazāk, arī alkoholu vairs nevari lietot tādos daudzumos kā jaunībā, sāc drausmīgi daudz ēst.”

 

Mainīt ēšanas paradumus iedvesmojis viņa 18 gadus vecais dēls. Šobrīd aktiera organisms vēl atgūstas pēc straujās svara zaudēšanas – esot nepieciešamas nedaudz vairāk laika, kamēr no rīta “iešūpojas”, dažreiz jūtams spēku izsīkums, tomēr kopumā Zagorskis jūtas daudz komfortablāk.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.