Home Nopietnāk Sliktas ziņas daudziem Īrijā dzīvojošajiem latviešiem

Sliktas ziņas daudziem Īrijā dzīvojošajiem latviešiem

2
pixabay.com
pixabay.com

Kā vēsta Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie, atsaucoties uz independent.ie, decembra mēnesī šajā valstī stājas spēkā virkne cenu kāpumu, kas ietekmēs arī tur dzīvojošos tautiešus.

 

Dārgāks kļūs ne vien sabiedriskais transports, bet arī interneta un televīzijas pakalpojumi, gāze un elektrība. Nav šaubu, ka pat tikai dažu % cenu pieaugums radīs papildu spiedienu uz ģimeņu budžetiem, jo katram pakalpojumu piegādātājam nu nāksies maksāt vismaz vairākus desmitus eiro gadā vairāk kā līdz šim.

 

Tiek minēts piemērs, ka “mājsaimniecība, kas saņem gāzi no Flogas, elektroenerģiju no Pinergy, televīziju no Sky un fiksēto telefonu no Vodafone, tiks pakļauta četriem cenu kāpumiem vienā dienā un tās rēķini pieaugs par 250 € gadā.”

 

Zīmīgi, ka lielākā daļa enerģijas piegādātāju ir paziņojuši par cenu kāpumu gandrīz vienlaicīgi, dažu nedēļu laikā. Turklāt Īrijā elektroenerģija jau tāpat bija ļoti dārga, norāda portāls.

 

2 COMMENTS

  1. visur aug arī latvijā. gan jau drīz nāks akal kas saliks visus tos kapitalistu cūkas vienā aukstā vietā ar maizi un udeni uz mūžu ar mantas kofiskaciju 95% apmerā.

  2. Izbeidziet taču vienreiz tracināt tautu!!!!Tas attiecas uz visiem Īrijā dzīvojošajiem.Bet jūs to pasniedzat tā,ka atkal sāksies nabadzīgo latviešu histērijas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.