Home Nopietnāk Kā tagad klājas Austrim, kuram tieši pirms gada pārstādīja aknas?

Kā tagad klājas Austrim, kuram tieši pirms gada pārstādīja aknas?

0

Jau vairākkārt esam informējuši par jaunumiem iecavnieka Austra Augusta dzīvē. Puisim pagājušā gada 1.decembrī veica aknu transplantāciju, kam sekoja garš rehabilitācijas process, medikamentu lietošana un regulāras vizītes Igaunijā. Gadu pēc operācijas pie Austra viesojas TV3 Ziņas!

 

Augustu ģimenē dzīve tagad iedalās divos posmos – pirms transplantācijas un pēc tās. Austrim vēl tagad grūti pierast pie jaunās dzīves, otras iespējas. “Nav nogurums, kāds bija agrāk, nav tā, ka es izmantoju katru iespēju pasnaust, pagulēt, nav tā,” puisis stāsta. “Es jūtos enerģijas pilns, darbojos, sportoju. Dažkārt pēc fizioterapijas treniņiem izdomāju, ka ir labs laiks, un man ir vajadzīgs vēl pasportot.”

 

Austra mamma apzinās Dieva žēlastību, ka viņš ģimenei visu šo laiku stāvējis klāt. Austra sapni par piedalīšanos maratonā gan vēl uz kādu laiku nāksies atlikt. Austrim visu mūžu nāksies lietot zāles, lai jauno orgānu organisms neatgrūstu. Ģimene aicina aizdomāties par orgānu donoru nozīmīgumu – cilvēks pēc nāves var izglābt citus cilvēkus.

 

Plašāk TV3 Ziņu sižetā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.