Home Slavenības Mirušās dziedātājas Aijas Eriņas mīļotais piepildījis viņas sapni

Mirušās dziedātājas Aijas Eriņas mīļotais piepildījis viņas sapni

0

Kad jūlija vidū pēkšņi 32 gadu vecumā no mums šķīrās dziedātāja Aija Eriņa, viņas mīļotais vīrietis Valdis Metlāns atzina, ka ir pateicīgs Aijai par neaprakstāmi skaistajiem gadiem savā dzīvē, solot piepildīt mīļotās sapni – izdot albumu. Nu tas ir piepildījies.

 

Šodien, 1. decembrī, iznācis pāragri mūžībā aizgājušās Aijas Eriņas albums “Par martu, maiju un decembri”, kurā būs iekļautas 11 dziesmas.  Albuma kodolu veido A. Eriņas un Valda Metlāna pēdējo trīs gadu laikā kopīgi komponētās dziesmas ar Ojāra Vācieša un Klāva Elsberga dzeju, kā arī A. Eriņas tekstiem. No šodienas, 1. decembra, pieejams lejupielādei vietnē Bandcamp un klausāms Youtube. No decembra vidus albums būs pieejams arī CD formātā un mūzikas straumēšanas servisā Spotify. 

 

Klausītāju uzmanībai tiek nodota dziesma “Taurens” no gaidāmā albuma:

 

 

 

Albums būs pirmais izdevumu sērijā, kurā paredzēts publicēt A. Eriņas pēdējo desmit gadu laikā tapušo muzikālo daiļradi. Albuma ieraksts tika sākts 2016. gadā, bet pabeigts šī gada novembrī, četrus mēnešus pēc A. Eriņas pēkšņās aiziešanas mūžībā. Albuma ierakstā izmantoti A. Eriņas balss ieraksti.

 

Ieraksta procesā piedalījušies sabiedrībā zināmās Latvijas grupās spēlējoši mūziķi: V. Metlāns – ģitāra, taustiņi ( Green Novice ), Normans Bārbals – bungas ( Momend ), Edgars Špengelis – bass ( Pūķa Gars ), Kaspars Tobis – taustiņi ( Dzelzs Vilks ),  Armands Varslavāns – ģitāra ( Laimas Muzykanti ), Sintija Šteinkofa – taustiņi ( Laimas Muzykanti ), Linards Eriņš – vokāls, piebalsis, akustiskā ģitāra ( Dziedošo Eriņu ģimene) un Daiga Barkāne – balss (Ausmeņa records). Albumu rakstīja, miksēja un māsterēja – Kārlis Šteinmanis ( KS Records ).

 

Eriņa plašāku atpazīstamību guvusi ar uzvaru Latvijas Televīzijas rīkotajā šovā “Latvijas Talants 2008”. A. Eriņa kopā ar ģimeni trīs sezonas piedalījusies arī LNT šovā “Dziedošās ģimenes”, kā arī ar daudzām populārām dziesmām izskanējusi Latvijas radiostacijās. A. Eriņa gan kā solomāksliniece, gan kopā ar dziedošo Eriņu ģimeni savas muzikālās karjeras laikā ir sniegusi vairāk nekā  100 koncertu visā Latvijā.

 

Sekot līdzi jaunumiem klausītāji un interesanti var vietnē Facebook un Youtube.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.