Home Nopietnāk Šonakt Jelgavā notikusi liela nelaime

Šonakt Jelgavā notikusi liela nelaime

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.novembra plkst. 6.30 līdz 29.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 36 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Šonakt plkst. 2.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Filozofu ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā no vienstāvu koka dzīvojamās ēkas logiem bija redzamas liesmas un nāca dūmi. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas iznesa vienu cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja nāvi. Plkst. 3.33 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 7m2 platībā dega sadzīves mantas.

 

Plkst. 3.17 VUGD saņēma izsaukumu uz Šampētera ielu Rīgā, kur bija redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg neapsaimniekota ēka 2200m2 platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošās ēkas un piebūves. Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš  nodots NMPD mediķiem. Plkst. 6.24 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siens, elektrības instalācija, starpstāvu pārsegums un sadzīves mantas un sodrēji divu ēku dūmvados.

 

Vakar ugunsdzēsēji glābēji Kārļa Ulmaņa gatvē Rīgā no grāvja izcēla noslīkušu cilvēku, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.