Home Nopietnāk Būtiska informācija no ‘Latvijas pasta’ visiem ārvalstu sīkpaku saņēmējiem

Būtiska informācija no ‘Latvijas pasta’ visiem ārvalstu sīkpaku saņēmējiem

2

Paātrinot vienkāršo pārrobežu sīkpaku piegādi, Latvijas Pasts sācis aicinājumus par sūtījuma saņemšanu pasta nodaļā sūtīt uz klienta norādīto mobilā tālruņa numuru.

Lai šī sistēma efektīvi funkcionētu, Latvijas Pasts mudina visus klientus, kas noformē sūtījumus vietējās un ārvalstu interneta iepirkšanās sistēmās, vienmēr norādīt precīzu mobilā tālruņa numuru. Tā kā visā pasaulē sācies pasta uzņēmumiem un kravu pārvadātājiem noslogotākais gada posms, Latvijas Pasts aicina atcerēties, ka sūtījumi jānoformē un jānosūta savlaicīgi. Plānojot sūtījuma piegādes laiku, būtiski ņemt vērā attālumu līdz adresāta valstij, norādīt pareizu adresi, kā arī precīzu adresāta vārdu un uzvārdu.

Lai paātrinātu un vienkāršotu pasta sūtījumu piegādes procesu, Latvijas Pasts sācis ieviest jaunu aicinājumu piegādes sistēmu vienkāršajām pārrobežu sīkpakām, kuras izmēra dēļ nav iespējams ievietot adresāta pastkastītē. Līdz šim adresāti aicinājumus par šādiem sūtījumiem saņēma pastkastītēs, savukārt turpmāk, ja uz sūtījuma būs precīzi norādīts adresāta mobilā tālruņa numurs, aicinājums tiks nosūtīts īsziņas formātā.

Tāpēc Latvijas Pasts aicina klientus, noformējot sūtījumus ārvalstu interneta veikalos, parūpēties, lai adresāta sadaļā tiktu norādīts arī mobilā tālruņa numurs – pretējā gadījumā aicinājums tiks piegādāts adresāta pastkastītē tradicionālajā papīra formātā. Ja adresāts sīkpaku neizņems septiņu dienu laikā kopš īsziņas nosūtīšanas datuma, astotajā dienā tiks piegādāts aicinājums adresāta pastkastītē. Sīkāka informācija par aicinājumu piegādi īsziņas formātā atrodama ŠEIT

2 COMMENTS

  1. man jau ir bijusi tāda situācija, ka atsūta sms…..tas ir ātri un ērti, es esmu tikai par…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.