Home Nopietnāk Jaunā nedēļa sākusies ar lielu nelaimi Latgalē

Jaunā nedēļa sākusies ar lielu nelaimi Latgalē

0

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 27.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma (VUGD) 50 izsaukumus, no kuriem 27 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

 

 

Vakar plkst. 20.22 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Riebiņu novada Silajāņu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dzīvojamā māja un kūts 145m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 1.11.

 

 

Sestdien plkst. 11.14 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Viestura prospektu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka piektā stāva dzīvoklī dega elektrības rozetes vadi 0,01m2 platībā. Ierodoties notikuma vietā, kājas traumu guva VUGD amatpersona. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

 

 

Svētdien plkst. 17.55 VUGD saņēma izsaukumu uz Stūrmaņu ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu dzīvojamās mājas starpsiena 3m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.38.

 

 

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, lapu kaudze, sadzīves mantas, riepas un automašīnu rezerves daļas, septiņas vieglās automašīnas, balkona durvis, katlu mājas siena, virtuves griesti, šķūnis, dzīvojamā māja, sodrēji divus ēku dūmvados un četros gadījumos dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.