Home Nopietnāk Atrasts 19 gadus vecās ‘Turības’ studentes Sintijas līķis

Atrasts 19 gadus vecās ‘Turības’ studentes Sintijas līķis

0

19 gadus vecā rīdziniece Sintija Bāliņa, kura pazuda 2017. gada 23. novembrī pa ceļam no mājām Vecmīlgrāvī uz augstskolu „Turība”, svētdien, 26. novembrī, atrasta Mangaļsalas apkaimē, diemžēl bez dzīvības pazīmēm, vēsta Bezvēsts.lv

 

Jaunietes ķermenis tika atrasts Bezvēsts.lv meklēšanas pasākuma laikā.

 

Meklēšanā piedalījās arī pazudušas jaunietes radinieki, draugi un paziņas. Nāves cēloņus precizēs ekspertīze. 19 gadīgo studenti brīvprātīgie kopā ar radiniekiem uzsāka meklēt vēl sestdienas vakarā un turpināja svētdien no plkst. 12 dienā kopā ar Bezvēsts.lv kinologiem. Meklēšanai tika piesaistīti Bezvēsts.lv kinoloģiskās grupas divi suņi.

 

 

 

Svētdien, 26. novembrī, Mangaļsalā meklēšanas pasākumā piedalījās 11 pastāvīgie Bezvēsts.lv un daži jauni brīvprātīgie. Pazudusi jauniete tika atrasta jau ap plkst. 16 dienā. Pateicamies par nenovērtējamo palīdzību Bezvēsts.lv biedriem – Art, kurš koordinēja meklēšanas pasākumu, Valdis Skultiņš (Karl), Antos Šiško (Viking), Aleksandrs Moskaļiks, Eduards Matuļs, Mārtiņš Zviedris, Edgars Pramalts (Ņiva), Vladislavs Antoņuks, Jūlija Voroņina un Aleksandrs Faminskis.

 

Paldies arī kinologiem: Alīnai Beļavskai ar suņi Valli un Irinai Dogorskai ar Džedaju.

 

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Sintijas radiem un tuviniekiem.

 

Tas jau ir otrais Bezvēsts.lv brīvprātīgo meklēšanas pasākums šo brīvdienu laikā, kura ietvaros tika atrasts pazudušais cilvēks. Svētdien, 2017. gada 25. novembrī, Rušona ezerā seši brīvprātīgie atrada un izcēla no ūdens noslīkušo zvejnieku.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.