Home Nopietnāk Bezvēsts pazudušo rīdzinieku Vadimu nedēļu vēlāk atrod slimnīcā tālu prom no Latvijas

Bezvēsts pazudušo rīdzinieku Vadimu nedēļu vēlāk atrod slimnīcā tālu prom no Latvijas

1

Labas ziņas ir organizācijai Bezvēsts.lv. 30 gadus vecais rīdzinieks Vadims Voronovs, kurš pazuda 2017. gada 17. novembrī Rīgā, Purvciemā (Dzelzavas ielā), atradies Ungārijā. Par to paziņoja viņa māte. Vīrs ir dzīvs un atrodas slimnīcā. Pats lūdzis sazināties ar mammu.

 

Viņa veselības stāvoklis ir stabils, dzīvībai briesmas nedraud. Tuvinieki ir informēti un gatavi jebkurā mirklī Vadimu izņemt no stacionāra un nogādāt Latvijā, tiklīdz mediķi viņu izrakstīs.

 

Tuvinieki pateicas par iejūtību un palīdzību visiem, kas palīdzēja meklēt. Kopīgiem spēkiem cilvēku izdevās atrast. Lieta tāda, ka dokumentu Vadimam Voronovam līdzi nebija un mediķi atrada viņa tuviniekus pēc sludinājuma internetā, kurā Vadims bija izsludināts meklēšanā. Tad viņi sazinājās ar policiju un radiniekiem, tādējādi noskaidrojot personību.

 

1 COMMENT

  1. Smieklīgi!!! Pilnīgs sviests! Ja taisāt rakstu,tad ticamāk rakstiet. Ungāru čigāns neprot latviešu valodu,kur nu vēl ložņāt pa saitiem!1 Izdariet secinājumus paši! Tīrākā naudas atmazgāšana!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.