Home Nopietnāk Autovadītājs Rīgā piedzīvo katra šofera ļaunāko murgu

Autovadītājs Rīgā piedzīvo katra šofera ļaunāko murgu

0

Piektdien Rīgā, Liepājas un Krūzes ielas krustojumā, notikusi nopietna sadursme starp trim automašīnām, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Avāriju izraisījis kāds “Ford” minivens, kura īpašnieks stāsta – viss sācies vakar, kad auto atstājis kādā netālu esošā autoservisā. Mašīnai vajadzējis salabot bremzes. Paņēmis auto no servisa, viņš piektdienas rītā devies savās gaitās, bet pie liktenīgā krustojuma, ieraugot “Volvo” markas mācību auto, spiedis bremzes – to nav!

 

Protams, šeit nekādu jautājumu nav, jo abi pārējie avārijā iesaistītie satiksmes dalībnieki brauca pa galveno ceļu. Viss, ko vīrs nu var iesākt, tiesāties ar servisu. Ja vēl tas bijis kaktu serviss, kurā neizsniedz čekus, viss būs vēl sarežģītāk.

 

Lai gan lielākajai daļai mašīnās sēdošo viss beidzies ar izbīli, topošā autovadītāja no mācību mašīnas pārkāpusi ātrās palīdzības auto.

 

Avārijā iesaistīts arī kāds lepns “Range Rover” ar Krievijas numura zīmēm. Vadītājs stāsta, ka viņam vairs nav bijis, kur sprukt, jo abi auto beigās nokļuvuši viņa joslā.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.