Home Nopietnāk Otrdienas vakarā Alūksnē notikusi liela nelaime

Otrdienas vakarā Alūksnē notikusi liela nelaime

0

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.novembra plkst. 6.30 līdz 22.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma (VUGD) 37 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Plkst. 17.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Latgales ielu Alūksnē, kur vienstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pa ēkas logu un durvju ailēm veļās dūmi un ēkā izveidojies spēcīgs sadūmojums. Pirms VUGD ierašanās kaimiņš no piedūmotās ēkas izglāba divus cilvēkus. Abi cilvēki tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri vienam cilvēkam konstatēja nāvi. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.55 un tajā 10m2 platībā dega sadzīves mantas un skapis.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, starpsiena un elektrības rozete, trīs vieglās automašīnas, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un sodrēji piecu ēku dūmvados. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies šonakt Atbrīvošanas alejā Rēzeknē, kur dega vienstāvu neapsaimniekota ēka 300m2 platībā. Izsaukums uz  notikuma vietu tika saņemts plkst. 23.56 un šobrīd turpinās tā dzēšanas darbi.

 

 

Ugunsdzēsēji glābēji vakardien palīdzēja arī nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Jelgavā un Rīgā no kokiem tika nocelti divi kaķi, kuri saviem spēkiem netika lejā, bet citviet Rīgā tika atbrīvots automašīnas motora nodalījumā iesprūdis kaķis.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.