Home Nopietnāk Nelaime Tukuma pusē: Ģimene ‘melnajā punktā’ ietriecas kokā, mazais dēliņš iet bojā

Nelaime Tukuma pusē: Ģimene ‘melnajā punktā’ ietriecas kokā, mazais dēliņš iet bojā

0

Jau vēstījām par pirmdienas pievakarē Tukuma novadā notikušo traģēdiju, kurā automašīna VW Golf ietriecās kokā. Bojā gājis astoņus gadus vecs zēns, bet cietušas viņa 5 un 14 gadus vecās māsas. Notikuma vietā pabija LNT “Degpunktā”.

 

Ģimenes auto, pie kura stūres sēdēja 1975.gadā dzimušais tēvs, bija ceļā uz mājām Rīgā, bet dažus kilometrus aiz Vānes ceļa līkumā saslīdēja un ietriecās kokā. Ne kokā atstātās pēdas, ne auto nolauztie metāla gabali nespēj izstāstīt tās emocijas, ko izjuta ģimene brīdī, kad saprata – mazais brālis ir miris. Reanimācijas pasākumi notikuma vietā vēlamo rezultātu nedeva. Tikmēr meitenes ievietotas slimnīcā.

 

Sākts kriminālprocess, izmeklēšanas laikā arī tiks skaidrots, vai bērni bijuši piesprādzējušies. Zināms, ka visi bērni sēdējuši aizmugurē, bet bagāžnieka atradušies kokmateriāli, kas vēl no aizmugures avārijas brīdī devuši triecienu.

 

Policijā stāsta, ka Tukuma – Kuldīgas ceļa posms jau izsenis ir bīstams, jo tur abās pusēs tuvu brauktuvei ir koku aleja. Tieši tādēļ ātrums ierobežots līdz 70 km/h. Konkrētais līkums ir ļoti bīstams – tuvējo māju saimniece stāsta, ka visas liepas nobružātas pēc avārijām, bijuši arī bojāgājušie. Sižetu skatieties no 19:52!

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.