Home Slavenības Lomas seriālā dēļ Ančevskis piedzīvojis nepatīkamu situāciju veikalā

Lomas seriālā dēļ Ančevskis piedzīvojis nepatīkamu situāciju veikalā

0

Pazīstamais Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis (10.novembrī apritēja 41 gads) jaunākajā izdevuma “Privātā dzīve” numurā atzīst – pēc “lielā aplauziena” jeb šķiršanās nu dzīvē sācies jauns posms.

 

Pirms aptuveni pusotra gada tika šķirta viņa laulība ar bijušo aktrisi Martu Grasi, un pēc tam Ainārs krita depresijā un pamatīgi novājēja. Nu viņš no kreņķiem un veselības problēmām atkopies un pilns dzīvesprieka.

 

Aktieris atzīst, ka meklē kādu devu prieka katrā sīkumā, pats sevī pumpē gaišumu. Pēc šķiršanās daudz sapratis un mācījies dzīvot no jauna. 12 gadus vecais dēls Raitis pēc vecāku šķiršanās palicis dzīvot pie tēta, un Ainārs ir patiesi lepns par viņu.

 

Ainārs atklāj traģiskas detaļas no bērnības, kad sešu vai septiņu gadu vecumā viņš zaudējis mammu. “Viens kungs nepamanīja viņu un atpakaļgaitā pārbrauca pāri. Mazo māsu, kas toreiz bija kopā ar mammu, izdevās glābt.” Bērnība Aināram bijusi grūta – te audzinājis tēvs, te bijuši periodi, kas dzīvojuši pie vecvecākiem vai krustmātes. “Pēc visa šī laikam jāpriecājas, ka neesmu nedz nodzēries, nedz vēl ko ar sevi sadarījis.”

 

 

Interneta krāpnieki aptinuši ap pirkstu pat aktieri Aināru Ančevski

 

Aktieris arīdzan stāsta par popularitātes ēnas pusēm. Kad braucot sabiedriskajā transportā kopā ar dēlu, puika allaž sakot – re, kur cilvēks skatās uz tevi, re, kur šitie sačukstas. Arī veikalos bijuši interesanti piedzīvojumi. Reiz kāda kundzīte otrpus stendam pa visu veikalu izsaukusies “Vaiiii, Ančevskis!” Pārējie panikā skatījušies uz aktieri, it kā kundze būtu sacēlusi trauksmi viņa dēļ. Viņš atceras arī laikus, kad filmējies “UgunsGrēkā”, kur Aināra atveidotais tēls bijis “gana liels kretīns”. Aktieris reāli izjutis, ka kasieres veikalos apkalpo nelaipnāk un negribīgāk, kā sakot “labi, kretīn, ja tev vajag, es noskenēšu to preci,” smej Ainārs. Daudzi cilvēki, satiekot viņu teātrī, brīnās – no lepnuma vai iedomības nav ne miņas.

 

Visu interesanto interviju lasiet jaunākajā “Privātās dzīves numurā”!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.