Home Slavenības Latvieši diennakts laikā saziedo 100 000 eiro Valtera Frīdenberga dzīvības glābšanai

Latvieši diennakts laikā saziedo 100 000 eiro Valtera Frīdenberga dzīvības glābšanai

1

Otrdienas pēcpusdienā Latviju aplidoja ziņa, ka mūziķis Valters Frīdenbergs ir slims ar vēzi, nepieciešams saziedot 17 500 eiro ārstēšanās izdevumiem Vācijā, bet pēc tam sekojošā rehabilitācija var prasīt vēl vairākus desmitus tūkstošu. Latvieši diennakts laikā saziedojuši 100 000 eiro, bet summa turpina augt.

 

Ziedot iespējams ŠEIT

 

 

 

Valters ir Latvijā iemīļots mūziķis. Viņš ir dziedājis grupās Dzeguzīte, Putnu balle, Tumsa, nesis Latvijas vārdu pasaulē, startējot Eirovīzijas dziesmu konkursā. Daudzu gadu garumā ar vārdiem “Sirds ir kā tilts“ labdarības akcijās aicinājis palīdzēt smagi slimiem bērniem. Šobrīd palīdzība nepieciešama Valteram pašam.

 

Pirms gada veicot veselības pārbaudes, Valters saņēma ziņu, kas stindzina ikvienu – vēzis. Dzīve sagriezās kājām gaisā, bet Valters nepadevās. Tika veikta operācija un trīs ķīmijterapijas kursi. Rezultāti bija labi un bija cerība, ka slimību izdosies uzveikt.

 

Tomēr šovasar slimība atgriezās, tika atklātas metastāzes limfvados un saslimšana strauji progresēja, kas ārstiem atkal lika pieņemt lēmumu uzsākt ķīmijterapiju. Kopš tā laika ir izieti vēl pieci ķīmijterapijas kursi, kas kopā gada laikā sastāda jau astoņus ķīmijterapijas kursus un operāciju. Ar Latvijā pieejamajām ārstēšanas metodēm un medikamentiem izdodas tikai stabilizēt esošo situāciju, bet vēža šūnas ārstēšanai nepadodas.

 

 

 

Turpināt cīņu par Valtera dzīvību ir uzņēmusies Charité klīnika Vācijā. Pirmajam posmam, kas ietver specifisku diagnostiku un sākotnējo terapiju, sākotnēji nepieciešami 17 500 eiro. Pēc šī kursa klīnika sastādīs konkrētu ārstniecības plānu un aprēķinās kopējās terapijas izmaksas, kas var sasniegt vēl vairākus desmitus tūkstošus eiro.

 

Lai segtu ārstēšanās izmaksas, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Lai mūsu sirdis ir kā tilts, kas dos cerību Valteram!

 

Projekts ievietots portālā 21.11.2017

 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

 

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067003*.

 

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

 

1 COMMENT

  1. Pie mums Latvijā var izārstēties ar Austrumu dziedniecības bioloģiski aktīviem produktiem TIENS un FOHOW.
    Un vēl vienkāršāk – ar bišu indi, ļaujot iekost dzīvām bitēm. Bišu inde saēd vēža šūnas vienalga kur tās būtu-limfās, plaušās, zarnās vai citur. Cik vienkārši, bet bēdīgi , ka maz cilvēku to zina.
    Ārstiem jau vajag slimus cilvēkus ar kuriem eksperimentēt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.