Home Nopietnāk Nelaime Rušona ezerā: Dzelmē atrod otru makšķernieku, bet izvilkt nespēj

Nelaime Rušona ezerā: Dzelmē atrod otru makšķernieku, bet izvilkt nespēj

0

Svētdienas rītā organizācija “Bezvēsts.lv” 12 cilvēku sastāvā devās uz Rušona ezeru Latgalē, kur 7.novembrī noslīka divi makšķernieki.

 

Vienu no viņiem jau traģēdijas dienā atrada glābēji, bet otra mirstīgās atliekas tā arī palikušas ezerā. 12 dienu laikā vietējie brīvprātīgie nebija spējuši viņu atrast, tādēļ ar zemūdens robotu un hidrolokatoru turp devušies “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie. Iesaistījušies arī vietējie ar savām laivām. Mirušā ķermenis atrasts 6 metru dziļumā. Vairāk nekā divas stundas brīvprātīgie pūlējušies ķermeni izcelt saviem spēkiem, bet bez rezultātiem.

 

Tā kā brīvprātīgie saviem spēkiem noslīkušo izvilkt nespēja, koordinātas nodotas likumsargiem un glābējiem. Viņi pirmdien dosies uz traģēdijas vietu un centīsies mirušo izvilkt no ezera.

 

 

 

 

 

 

 

Rušons ir astotais lielākais ezers Latvijā, tā platība ir 23,7 kvadrātkilometri. Tā vidējais dziļums ir 2,9 metri, bet lielākais pat 29,9 metri. Ezerā ir 34 salas.

 

 

 

Vienu no viņiem jau traģēdijas dienā atrada glābēji, bet otra mirstīgās atliekas tā arī palikušas ezerā. 12 dienu laikā vietējie brīvprātīgie nebija spējuši viņu atrast, tādēļ ar zemūdens robotu un hidrolokatoru turp devušies “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie. Iesaistījušies arī vietējie ar savām laivām. Jaunākā informācija liecina, ka mirušā ķermenis atrasts 6 metru dziļumā. Vairāk nekā divas stundas brīvprātīgie pūlējušies ķermeni izcelt saviem spēkiem, bet pagaidām bez rezultātiem.

 

 

 

 

 

Rušons ir astotais lielākais ezers Latvijā, tā platība ir 23,7 kvadrātkilometri. Tā vidējais dziļums ir 2,9 metri, bet lielākais pat 29,9 metri. Ezerā ir 34 salas.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.