Home Slavenības ‘X-faktora’ favorītu Arturu pirms tiešraides piemeklējusi ķibele

‘X-faktora’ favorītu Arturu pirms tiešraides piemeklējusi ķibele

0

Jau svētdien, 19.novembrī, uz šova “X-faktors” skatuves cīņu par uzvaru turpinās visi pieci tajā palikušie dalībnieki, tostarp rūjienietis Arturs Gruzdiņš. Kā vēsta portāls skaties.lv, sagadījies tā, ka Arturu pirms svarīgā notikuma piemeklējusi neliela ķibele.

 

Šova dalībnieki nav profesionāļi, tādēļ balss nav pieradusi pie tik lielām slodzēm. Tā ir ārkārtīgi jāsaudzē, un par to šonedēļ pārliecinājies arī Arturs. Viņš stāsta, ka nekas nopietns nav noticis, tomēr ārsti likuši pietaupīt balss saites un vismaz kādu dienu ne ar vienu nerunāt. Mediķu ieteikumu viņš uztver nopietni.

 

Jāpiebilst, ka Arturam slodze, iespējams, ir pat vēl lielāka kā pārējiem, jo paralēli viņš mēģina arī ar savu grupu “Refleksija”. 24 gadus vecais puisis, kurš iepriekšējās piecās tiešraidēs allaž plūcis laurus skatītāju simpātiju balsojumā, nopelnot 1000 eiro, gan mierina savus fanus. Viņa dalība tiešraidē nekādā veidā nav apdraudēta. “Tas viss nieks vien ir, vienkārši jāatpūtina balss saite. Normāla prakse mūziķiem. Svētdien būšu uz strīpas un gatavs bliezt!” tā Arturs.

 

‘X-faktora’ mēģinājumā ‘saķērušies’ Intars Busulis un Līga Rīdere

 

Vai viņam izdosies triumfēt arī sestajā skatītāju balsojumā, tiekot jau pie 1200 eiro? Slēdz iekšā tiešraidi svētdienas vakarā plkst. 20.20!

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.