Home Nopietnāk Smaga avārija uz Jelgavas šosejas: Notikuma vietā paveras nepatīkams skats

Smaga avārija uz Jelgavas šosejas: Notikuma vietā paveras nepatīkams skats

0

Pat veselas divas avārijas piektdienas rītā notikušas uz Rīgas – Jelgavas šosejas, kur pārsimt metu garā posmā cietuši divi aptuveni 60 gadus veci VW šoferi, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Smagākais negadījums notika ap plkst. 10 no rīta, kad kokā ietriecās melns VW “Caravelle” busiņš. Vadītājam ārkārtīgi paveicies, jo lielāko triecienu saņēmusi auto labā puse – ja kāds būtu sēdējis viņam blakus, iespējams, šobrīd jau būtu jārunā par upuriem.

 

Garāmbraucēji mašīnas vrakā iespiesto vīrieti apsedza ar folija segu, sagaidot glābējus un mediķus. Var teikt, ka neskatoties uz dramatisko skatu avārijas vietā, kungs ticis cauri salīdzinoši sveikā – ar dažādiem sasitumiem. Viņš stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Iespējams, vīrietis pie stūres piedzīvojis veselības problēmas vai iemidzis.

 

Turpat pārsimt metru tālāk pēc pusotras stundas notika vēl viens negadījums, kad no ceļa nobrauca VW “Touran”. Arī šajā gadījumā ir aizdomas par iemigšanu vai kādām veselības problēmām. Redzot avāriju, garāmbraucošā Nadežda apstājusies, palīdzot kungam sagaidīt mediķus. Vīrietis ar grūtībām nosaucis savu vārdu un izskatījies, ka viņa pašam nav īsti skaidrs, kas noticis. Gausa spilvens ir nostrādājis, tādēļ aizdomās par kādiem galvas sasitumiem kungs tomēr nogādāts slimnīcā pārbaužu veikšanai.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.