Home Nopietnāk Nelaime Rīgas centrā: no 5.stāva izkritusi sieviete. Jau trešais gadījums neilgā laikā

Nelaime Rīgas centrā: no 5.stāva izkritusi sieviete. Jau trešais gadījums neilgā laikā

0

Jau trešais traģiskais gadījums Rīgā salīdzinoši neilgā laikā, kad pa logu izkrīt un iet bojā sieviete, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Negadījums noticis piektdien Rīgas centrā, Sporta ielas jaunajā biroju kompleksā “Place Eleven”. Darbiniekiem no rīta bija jāpiedzīvo nepatīkami skati, jo jaunās sievietes mirstīgās atliekas pie ēkas nogulējušas vairākas stundas.

 

Versijas esot dažādas – kāda biroja darbiniece, apkopēja. Šī brīža informācija liecina, ka sieviete kritusi no 5.stāva. Lai gan ikdienā ventilācija tek nodrošināta automātiski, logus var atvērt, un palodze ir vien pārdesmit centimetru augstumā – “kaut kur līdz celim man ir,” stāsta biroja darbinieks.

 

Zināms, ka ēkas logus parasti mazgā alpīnisti, līdz ar to versijas, ka sieviete varētu būt rūpējusies par stiklu tīrību, ir un paliek tikai minējumi. Visdrīzāk, tā būs bijusi vēlme padarīt sev galu, norāda “Degpunktā”. Policija informāciju sniegt sola vien nākamnedēļ.

 

Zīmīgi, ka tā ir jau trešā nelaime Rīgā neilgā laikā, kad no liela augstuma pa logu izkrīt un iet bojā sieviete. 9.novembrī ziņojām par negadījumu Imantā, kur jauna sieviete izkrita pa 12.stāva logu, bet ceturtdien pa 8.stāva logu izkrita kāda sieviete Slāvu ielā.

 

Sižetu skatieties no 19:40!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.