Home Bez tēmas Horoskops 19. novembrim

Horoskops 19. novembrim

0
Xenia Bogarova

Auns

Šodien būsi enerģijas pilns. Enerģijas būs tik daudz, ka nezināsi, ko ar to iesākt. Lieliski palīdzēt var pievēršanās fiziskajām aktivitātēm, tādēļ atrodi iespēju doties skrējienā vai vienkārši padejo pie mīļākās dziesmas virtuvē. Ja šodien plāno doties ceļojumā, esi gatavs pārsteigumiem tā laikā un izvairies no nevajadzīgu risku uzņemšanās.

 

Vērsis

Šī diena ir tava iespēja pārcelt savas attiecības nākamajā līmenī. Atliek tikai uzturēt komunikāciju un nezaudēt savaldību. Pārrunā ar partneri, kādu tu saskati attiecību nākotni. Iespējams, došanās kopīgā piedzīvojumā varētu stiprināt jūsu abu saikni.

 

Dvīņi

Šodien uzmanības centrā būs tavas attiecības. Kopā ar partneri plānosiet savu nākotni, dalīsieties idejās un plānos par to, ko kopīgi vēlaties sasniegt. Tas palīdzēs rast idejas, kā saglabāt savu kopā būšanu interesantu un piedzīvojumu pilnu ilgtermiņā, kā arī satuvinās jūs abus vēl vairāk.

 

Vēzis

Šodien būsi īpaši jūtīgs, it īpaši tuvāko cilvēku klātbūtnē. Centies sevi piezemēt ar meditācijām vai fiziskajām aktivitātēm, piemēram, jogu. Tā palīdzēs tev atbrīvoties no sakāpinātajām emocijām. Atceries, ka emocionālais disbalanss var negatīvi atsaukties arī uz tavu fizisko labsajūtu.

 

Lauva

Šodien patiesi izbaudīsi komunikāciju ar apkārtējiem un izmantosi katru iespēju iepazīties un nodibināt kontaktus ar jauniem cilvēkiem. Iespējams, kāds pasviedīs tev jaunu ideju vai informāciju, pateicoties kurai mainīsi savus nākotnes plānus. Atsevišķos gadījumos var izveidoties arī aizmetnis romantiskām attiecībām.

 

Jaunava

Tavā uzmanības lokā galvenokārt būs mājas un ģimene. Dosies jaunu ideju un kontaktu medībās, kas sniegs gaidītos rezultātus. Uzzināsi ko jaunu par saviem senčiem, kas ļaus tev paraudzīties uz lietām no pavisam cita skatu punkta, kā arī stiprinās piederības sajūtu dzimtai.

 

Svari

Šodien nonāksi argumentu ielenkumā, it īpaši atrodoties draugu vai tuvinieku kompānijā. Lai gan vēlēsies uzreiz meklēt veidu, kā atgriezt mieru un harmoniju savstarpējās attiecībās, ilgtermiņā noderīgāk var izrādīties vienkārši atkāpties soli malā un ļaut, lai visi pasaka, kas sakāms un atbrīvojas no uzkrātās spriedzes. Pēc tam tu vari nākt klajā ar savu piedāvājumu, kā labāk salīgt mieru.

 

Skorpions

Šajā dienā tev apkārt virmos spēcīgas enerģijas un tu varēsi likt tās likt lietā savā darbā, kā arī ambiciozo mērķu sasniegšanā. Nāksies smagi strādāt un koncentrēties, tādēļ izmanto savu iekšējo spēku un ļauj tam virzīt tevi uz priekšu. Tavas emocijas un jūtas būs tava degviela.

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams ļauties aizraujošiem piedzīvojumiem. Gaidāmas jaunas, noderīgas iepazīšanās ar citiem cilvēkiem, kuras atsevišķos gadījumos var šķist pat liktenīgas un kaut kādā veidā atstās ietekmi uz tavu nākotni un dzīvi kopumā. Uzticies Visumam un pats sev!

 

Mežāzis

Šodien būsi intensīvu enerģiju ieskauts un vēlēsies nedaudz izbēgt no šī emociju virpuļa, lai spētu sagremot apkārt notiekošo. Kamēr vien izvairīsies no pārmērīgi uzmācīgas līdera lomas uzņemšanās, šīs enerģijas var palīdzēt tev veiksmīgi sasniegt savus mērķus. Rezultāti nebūs redzami uzreiz, taču spēsi tiem krietni pietuvoties.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi laimīgi iekārtojies savā komforta zonā un strādāsi pie sabiedrībai nozīmīgu plānu realizēšanas kopā ar līdzīgi domājošiem kolēģiem un draugiem. Visi kopā meklēsiet iespēju lielām, varbūt pat radikālām pārmaiņām, ar kuru palīdzību palīdzēt citiem cilvēkiem. Nebaidies ļaut sev mazliet uzmirdzēt un neaizmirsti arī par saviem individuālajiem mērķiem.

 

Zivis

Šodien jutīsies nedaudz apjucis karjeras jomā. Iespējams, uzsāksi meklēt citu, tavuprāt jēgpilnāku nodarbošanos, kas sniegtu daudz vairāk kā tikai materiālo nodrošinājumu. Uzmanies no iespējamām ļaunprātībām un paļaujies uz savu intuīciju. Kamēr vien iekšējā sajūta saka, ka viss ir kārtībā, ļaujies lielu sapņu sapņošanai!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.