Home Nopietnāk Tēvs, kurš nosita divas dienas veco meitu, cietumā ņēmis nelabu galu

Tēvs, kurš nosita divas dienas veco meitu, cietumā ņēmis nelabu galu

0

Tēvu, kurš jūlija sākumā līdz nāvei piekāva savu divgadīgo meitiņu, cietumā sagaidījis skarbs liktenis.

 

Kā vēsta britu mediji, Laiems Dīns (22) kurš cietumā pēc tiesas pavadīja tikai aptuveni mēnesi, atrasts noslepkavots savā kamerā. To paveicis cits ieslodzītais – 28 gadus vecais Džons Vestlands.

 

Dīns tika atzīts par vainīgu divas dienas vecās meitiņas Lunas piekaušanā līdz nāvei. Tas notika 11.jūlijā, kad bērna mamma uzticēja viņu jaunajam tēvam. Dīns nespēja savaldīties, jo zīdainis skaļi raudājis. Bērnam nodarīti smagi miesas bojājumi – cietusi sejiņa, ķermenis, pat smadzenes. Trīs dienas vēlāk meitiņa nomira.

 

 

Sākotnēji viņš mēģinājis bērna mātei Kareinai (21) iestāstīt, ka bērns nokritis uz grīdas un sasitis galvu. Viņa izsaukusi mediķus, tomēr tas notuka jau nākamajā dienā pēc tēva pastrādātā. Ārsti ātri saprata, ka smagos smadzeņu bojājumus nav izraisījis vienkāršs kritiens. Ģimenes mājā ieradās policija un sarunas laikā Dīns sabruka, atzīstoties visā. Viņš bērnu sitis un kratījis, cenšoties panākt, lai meitiņa apklustu.

 

Tas viss bija pārāk smagi mazās Lunas mammai, kuru tiesā pārstāvēja advokāts. “Skats, redzot Lunu pie dzīvības uzturēšanas iekārtas slimnīcā, mani nepametīs nekad. Es nevaru aprakstīt, kā tas lika man justies. Es to nenovēlētu pat savam ļaunākajam ienaidniekam.” Tikai četrus mēnešus vēlāk vairs nav ne meitas, ne viņas tēva…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.