Home Slavenības Agrāk omulīgā dziedošā māsa Legzdiņa notievējusi līdz nepazīšanai

Agrāk omulīgā dziedošā māsa Legzdiņa notievējusi līdz nepazīšanai

1

Kā vēstīja izdevums “Privātā Dzīve”, viena no dziedošajām “Māsām Legzdiņām” – Aija Eidinta (55) – nepilnu divu gadu laikā zaudējusi vairāk nekā 40 kilogramus svaru.

 

Ļaudis Aiju atceras kā apaļīgu, omulīgu sievieti, stāsta pirms astoņiem gadiem šovā “Latvijas dziedošās ģimenes” slavu ieguvusī Aija. Toreiz viņas kopā ar māsu Gundegu kāpa uz skatuves, izmantojot dzimtas uzvārdu Legzdiņa, lai gan pēc laulībām katrai jau bijis savs uzvārds.

 

Pirms aptuveni diviem gadiem sajutusi klikšķi, ka ar tik lielu svaru uz skatuves atrasties ir grūti. Sākusi ar Stokholmas diētu, tad kūleni apmetusi arī dzīve, un nu šajā laikā zaudēti vairāk nekā 40 kilogrami. Viņa stāsta, ka tādu uzmanību soctīklos vēl iepriekš nav saņēmusi, turklāt lielākā daļa skatītāju esot apaļīgas sievietes. Aija gan pārdzīvo par vienu – krūšu izmēr nu esot daudz mazāks.

 

Aija norāda, ka, lai sasniegtu tādus rezultātus kā viņai, sava ēdienkarte jāmaina pilnībā. Nekāda cukura, miltu, tauku, kartupeļu! Viņa atzīst, ka katrs koncerts ir kā jauns izaicinājums, jo rīkotāji parasti viņas sagaida ar bagātīgi klātiem galdiem.

 

Jau vēstīts, ka pērn jūnija beigās māsas piedzīvoja sāpīgu zaudējumu, jo nomira abu tēvs.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.