Home Nopietnāk Draudēja jau gadiem.. Bijusī cietumniece Saldū pastrādā smagu noziegumu

Draudēja jau gadiem.. Bijusī cietumniece Saldū pastrādā smagu noziegumu

0

Kāda agresīva un iepriekš sodīta Striķu ielas nama iedzīvotāja Saldū jau gadu desmitiem terorizējusi kaimiņus, draudot nosist pat vīriešus, līdz novembra sākumā draudi tiešām realizējušies, vēsta LNT “Degpunktā”.

Mājā, kura saldenieku vidū jau bēdīgi slavena, brīvdienās notikusi kārtējā iedzeršana, bet pirmdienā pēkšņi ieradusies policija. 9.dzīvoklī atrasts miris vīrietis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Vīrietim pa galvu iesists ar cietu, trulu priekšmetu.

Kaimiņš Jānis stāsta, ka jampadracis brīvdienās bijis pamatīgs, gājis skaļi. Aizgājējs lielu daļu dzīves pavadījis cietumā, bet pret apkārtējiem agresiju neizrādīja. Dzīvojis viens pats, bet konfliktējis ar kaimiņieni un pudeles biedreni vārdā Indra. No agresīvās sievietes savulaik cietis arī pats Jānis, kuram izsisti zobi, tāpat sieviete draudējusi nosist viņa draudzeni, kura gan vēlāk mirusi dabīgā nāvē. Nu Indra ir galvenā aizdomās turētā slepkavībā.

Saistībā ar notikušo aizturētas 1975. un 1977.gadā dzimušas sievietes, kā arī 1981.gadā dzimis vīrietis. Vienai no sievietēm piemērots apcietinājums, policija sākusi kriminālprocesu. Visi aizturētie un arī pats mirušais jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā. Šajā Saldus rajonā dzīvo vēl vairākas iepriekš tiesātas personas un policija tur ir biežs viesis.

Sižetu skatieties no 13:19!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.