Home Bez tēmas Horoskops nedēļai: 13. – 19. novembris

Horoskops nedēļai: 13. – 19. novembris

0
paul morris

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ var nākties uzzināt nepatīkamus jaunumus par finansiāliem zaudējumiem, zagšanas vai krāpšanas gadījumu paziņu vai tuvinieku dzīvē. Pateicīga nedēļa ar karjeru, izglītību vai biznesu saistīto plānu realizēšanai. Iespējams, saņemsi izdevīgu piedāvājumu vai līgumu, kas veicinās izaugsmi un, ar kura palīdzību palielināsies arī tavi ienākumi. Neļauj problēmām, ar kurām saskarsies, iziet ārpus kontroles. To pamatā būs delikāti jautājumi, kuri jārisina ar milzu uzmanību un pacietību. Esi gatavs negaidītiem notikumiem saistībā ar naudu. Diemžēl, ne viss atrisināsies tev par labu, tādēļ esi vērīgs attiecībā pret naudu un finanšu dokumentiem. Raizes sagādās kāda tuva cilvēka veselības problēmas. Dosies satikt vai apciemot kādu cilvēku, kurš pastāstīs nepatīkamus un pārsteidzošus jaunumus par kādu paziņu. Labvēlīgs laiks jebkāda veida darbam mājās, tai skaitā dārza darbiem, lauksaimniecības darbiem u.tml. Dažus iepriecinās jauna mājdzīvnieka ienākšana kāda tuvinieka ģimenē.

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ gaidi pārsteigumus un jaunumus no cilvēkiem, kuri dzīvo citās pilsētā vai valstī. Komunikācija jūsu starpā vai vēlme tikties aci pret aci būs saistīta ar darbu vai biznesu. Gaidāmi arī dažādi ar ģimeni saistīti notikumi, tai skaitā svinības. Piemērots laiks mājsaimniecībā noderīgu pirkumu veikšanai, maksājumu veikšanai, kā arī parādu atdošanai. Gaidāmas tikšanās un iepazīšanās ar cilvēkiem, kuri ieņems svarīgu lomu tavā dzīvē jau tuvākajā nākotnē. Zvaigznes sola interesantas sarunas un kopīgas nodarbes ar darba kolēģiem. Iespējams, no kāda darba biedra saņemsi interesantu ielūgumu vai ieteikumu. Mājās risināsi nopietnas sarunas par un ap naudu un gaidāmajām izmaksām. Būs nepieciešams pieņemt konkrētu lēmumu attiecībā pret ģimenes budžetu. Labvēlīgs laiks ar mājvietu un nekustamo īpašumu saistītu plānu attīstīšanai un realizēšanai. Esi gatavs neparedzētam notikumam, kurš saistīts ar kādu vīrieti no ģimenes loka. Sievietes pieņems kādu svarīgu lēmumu, kurš būs jāīsteno līdz šī gada beigām.

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zvaigznājā, vairums tav šīs nedēļas plānu būs saistīti ar finansēm. Fokusēsies uz iespēju meklēšanu, ar kuru palīdzību uzlabot savus ienākumus. Ja esi vecāks kādam bērnam – esi uzmanīgs attiecībā pret solījumiem no viņa puses, kā arī solījumiem, kurus dod pats. Neļauj neuzticībai ienākt jūsu attiecībās. Notikumi šajā nedēļā atbalsosies vēl tālā nākotnē. Pārsteigumus sagādās negaidīta tikšanās ar kādu sievieti. Saņemsi dažādus jaunumus no tālienes. Pievērs uzmanību un centies atcerēties šonedēļ sapņotos sapņus. Tavā dzīvē gaidāmi daudz interesanti notikumi un kādā sapnī vari uzzināt nelielu informāciju par to, kas gaidāms. Visnegaidītākajā brīdī un vietā atnāks visnegaidītākā ideja. Aizņemts laiks Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem, it īpaši tiem, kuri strādā vai mācās. Pievērs pastiprinātu uzmanību kolēģu rīcībai. Sievietes baudīs jaunumus, saņems dažādus piedāvājumus vai ielūgumus.

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ nāksies iesaistīties ģimenes problēmu risināšanā kāda draugu lokā esoša vīrieša vai sievietes dzīvē. Situācija būs sarežģīta un delikāta, līdz ar to izvērtē, cik daudz tajā vari iesaistīties un palīdzēt. Ieteicams izvairīties no finanšu darījumiem ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir nozīmīgas attiecības. Pastāv risks pārpratumiem un nesaskaņām, kuras novedīs pie pamatīgas spriedzes savstarpējās attiecībās. Daudziem šī nedēļa paliks atmiņā ar kādu notikumu, kurš saistīts ar attālu radinieku. Nāksies pievērs lielāku uzmanību finansēm. Drīzumā gaidāmie svētki, notikumi un maksājumi nāks viens pēc otra, tādēļ rūpīgi plāno savu budžetu. Būs nepieciešams atrisināt kādas ģimenē lokā esošas personas radītās mājsaimniecības vai ģimenes problēmas. Ja rodas nepieciešamība iegādāties jaunu ekipējumu vai mēbeles, rūpīgi pārdomā šo pirkumu. Nedēļas gaitā saņemto informāciju ieteicams skrupulozi izvērtēt. Nesteidzies ar jaunumu izklāstīšanu citiem un lēmumu pieņemšanu. Zvaigznes sola veiksmi Vēža zīmē dzimušajām sievietēm, taču nekas netiks sasniegts bez smaga un mērķtiecīga darba.

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, tev priekšā ir svarīgi notikumi, kuri saistīti ar kādu tuvāko ģimenes locekļu lokā esošu sievieti. Nedēļa būs visādā ziņā emocionāla, aizņemta un prasīs sagatavošanos dažādiem notikumiem. Kādu cilvēku nekontrolētā rīcība var raisīt spriedzi un tevi pamatīgi izsist no sliedēm. Esi piesardzīgs, it īpaši atrodoties publiskās vietās. Iespējams, saņemsi iepriecinošus jaunumus par grūtniecību vai kāda bērniņa nākšanu pasaulē draugu vai tuvinieku ģimenē. Uzzināsi negaidītas ziņas par kādu, ar kuru tevi vieno profesionālas vai biznesa attiecības. Tiksies ar tuviniekiem mājās vai restorānā, lai atzīmētu kādu īpašu notikumu. Sievietēm liela daļa pienākumu būs saistītas ar bērniem. Vīriešiem būs nepieciešams pieņemt nozīmīgu lēmumu saistībā ar darbu, biznesu, klientiem utml.

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šī nedēļa būs liels pagrieziena punkts dzīvē. Kāds īpašs notikums ieviesīs pamatīgas izmaiņas attiecībās, plānos, dzīvesveidā utt. Saņemsi negaidītu piedāvājumu, ielūgumu vai informāciju, kuru tev vajadzēs pārrunāt ar tuviniekiem, pirms pieņem galējo lēmumu. Saņemsi informāciju par naudu, kuru plāno saņemt līdz šī gada beigām. Sarunas un tikšanās ar draugiem raisīs daudz un dažādas pārdomas. Iespējams, nodibināsi jaunus kontaktus ar kādu erudītu, dzīves gudru un pieredzes bagātu vīrieti. Pastāv iespēja, ka dosies uz svarīgu, noderīgu tikšanos vai sanākšanu. Pavisam negaidīti atjaunosi komunikāciju ar cilvēku no savas pagātnes, piemēram, bijušo klasesbiedru vai kolēģi. Šī pieredze tevī raisīs ļoti pozitīvas emocijas. Sievietēm zvaigznes sola pārmaiņas, kas var būt gan pārvākšanās uz citu dzīvesvietu, gan darba maiņa utt. Vīriešiem šī nedēļa atnesīs dažādas tikšanās un sarunas, kuras lielā mērā ietekmēs nākotnes plānus.

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, gatavojies negaidītiem notikumiem attiecībās ar saviem vai draugu un paziņu bērniem. Tev priekšā ir nedēļa, kura lielā mērā nodefinēs tavu nākotni. Gaidāms kāds svarīgs notikums vai tikšanās ar tuviniekiem. Pastāv liela iespēja saņemt jaunumus saistībā ar meitenītes piedzimšanu vai iestājušos grūtniecību radu vai paziņu lokā esošai sievietei. Gūsi iespēju beidzot realizēt, piepildīt kādu senu vēlmi vai plānu, pateicoties cilvēkiem sev apkārt. Ja esi sirdī brīvs, vari lolot cerības sastapt dvēseles radinieku, potenciālo mīļoto vai pat laulāto draugu. Esi piesardzīgs, lai pasargātu sevi no pret tevi vērstas krāpniecības un citām ļaunprātībām. Zaudējumi, kurus var atnest šādi starpgadījumi, sagādās ievērojamu diskomfortu. Sievietes iepriecinās negaidīta dāvana vai papildus ienākumi. Vīriešiem vairāk nāksies pievērsties ar ģimeni saistīto pienākumu pildīšanai.

 

Skorpions

Ja esi dzimi Skorpiona zīmē, šonedēļ nāksies piedzīvot kādu nepatīkamu brīdi saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Iemesli notiekošajam var būt ļoti dažādi un individuāli atšķirīgi. Turpināsi sekot līdzi iepriekšējās nedēļās iesākto notikumu attīstībai. Labvēlīgs laiks ceļojumiem, it īpaši uz ļoti tāliem galamērķiem. Saņemsi iepriecinošus un savai nākotnei nozīmīgus jaunumus. Daži var piedzīvot emocionālo krīzi vai pārlieku lielu rutīnu mīlas dzīvē, kas būs liels pārbaudījums romantiskajām attiecībām. Tas, cik veiksmīgi izdosies situāciju atrisināt, lielā mērā atkarīgs no tavas un partnera savstarpējās saiknes un vēlmes risināt problēmu. Vīriešiem vilšanos atnesīs nepiepildītās ekspektācijas finanšu jautājumos. Pārsteigumu pilns laiks gados jauno vīriešu un sieviešu ģimenes dzīvē. Sievietēm nedēļa solās būt interesanta profesionālajā jomā. Saņemsi iespēju attīstīt sevi un apgūt ko jaunu, kas noteikti nāks par labu tavai izaugsmei.

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šonedēļ izdosies nodibināt jaunus profesionālos un biznesa kontaktus. Iespējams, nostiprināsi attiecības vai baudīsi abpusējus panākumus ar kādu no ilgstošajiem sadarbības partneriem. Apsvērsi iespēju izmantot opciju uz laiku palielināt esošo slodzi darbā. Saņemsi daudz un dažādus jaunumus gan no tuvienes, gan tālienes. Gaidāms arī kāds piedāvājums, no kura, visticamāk, atteiksies, tādējādi pieļaujot milzu kļūdu. Ja esi plānojis doties ceļojumā ar konkrētu mērķi, var nākties piedzīvot nepatīkamu situāciju, pie kuras vainojama persona, ar kuru grasījies tikties. Būsi atvērts sarunām ar draugiem, tuviniekiem un paziņām par un ap dažādām dzīves tēmām. Uzdrošināsies uzsākt sarunu vai pieņemt lēmumu par labu nozīmīgām pārmaiņām mājās un ģimenē. Vīriešiem ieteicams pārlieku neiespringt un ļauties notikumu gaitai.Sievietēm daļa pienākumu būs saistīti ar bērniem. Iespējamas arī izmaiņas darba laikā, grafikā vai pienākumos.

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, gatavojies dinamiskām sarunām, kuru pamatā būs dažādi, ar ģimenes locekļiem saistīti notikumi. Izdosies veiksmīgi  uzsākt dažādu problemātisku finanšu jautājumu risināšanu. Uz šo nedēļu lolotās cerības pilnībā attaisnosies. Interesanti attīstīsies dažādi notikumi. Var rasties nepieciešamība doties nelielā izbraukumā vai negaidīti ņemt dalību kādā pasākumā tālienē dzīvojošu cilvēku dzīvē. Gūsi iespēju doties atpūtas vai ar darbu saistītā ceļojumā. Sievietes iepriecinās kāds īpašs notikums. Gados jaunajām Mežāža zīmes pārstāvēm šī nedēļa būs romantikas un mīlestības piepildīta. Puišiem uzspīdēs jaunas iespējas finanšu jomā, pateicoties uzcītīgajam darbam, profesionālajām prasmēm un gūtajai pieredzei.

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ ar lielu aizrautību vēlēsies piekrist kādam saņemtajam piedāvājumam vai iespējai, taču ieteicams būs uzmanīgam un vispirms izvērtēt, vai tev tiešām piemīt gana daudz prasmju un zināšanu, lai varētu piekrist konkrētajam izaicinājumam. Nauda, ko saņemsi šajā nedēļā, būs maksa par padarīto darbu (alga, prēmija) vai biznesā gūtā peļņa. Esi gatavs uzņemt viesus savās mājās. Iespējams, arī pats tiksi uzaicināts ciemos pie kāda drauga, kaimiņa vai tuvinieka. Tev priekšā ir nopietnas sarunas par steidzami pieņemamiem lēmumiem. Satraukums saistībā ar notikumiem tuvinieku dzīvē var padarīt tevi ievērojami nervozāku. Neatstāj bez ievērības sev mīļu cilvēku veselību. Iespējams, konkrētajai personai būs nepieciešams doties uz ārstniecības iestādi, lai atrisinātu radušās veselības problēmas. Tava uzmanība pamatā būs veltīta ģimenei. Labvēlīgs laiks ceļošanai un komunikācijai ar citās pilsētās vai valstīs dzīvojošiem cilvēkiem.  Vīriešus iepriecinās jaunumi finanšu jomā. Sievietes varēs baudīt gandarījumu par labi padarīto darbu.

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šonedēļ dosies uz kādu tikšanos, kur sastapsies ar cilvēku no savas pagātnes. Viņš spēlēja lielu lomu tavā personīgajā, sociālajā vai profesionālajā dzīvē. Kaut kādu iemeslu dēļ viņš vēlēsies atjaunot komunikāciju jūsu starpā. Iespējams, uzzināsi ko tādu, ko nezināji saistībā ar pagātnes notikumiem. Jaunumus atnesīs arī kāds tālienē dzīvojošs cilvēks. Plānosi izdevumus, kuri saistīti ar konkrētu ģimenes locekli vai ģimeni kopumā. Atskārtīsi, ka pats esi radījis sevī nevajadzīgas bailes un satraukumu par situāciju, kuras risinājums vienmēr bijis tava deguna galā. Mīlas dzīvē gaidāmi īpaši, nozīmīgi notikumi un tikšanās. Negaidīti attīstīties var šķietami nevainīgs flirts darba vietā. Daudzi saņems nelielu dāvanu vai uzmanības apliecinājumu no mīļotā cilvēka. Vīrieši uzņems viesus vai paši dosies uz kādām svinībām. Sievietēm nāksies doties talkā kādam grūtībās nonākušam draugam vai tuviniekam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.