Home Nopietnāk Skandalozā šķiršanās ‘Lauku sētā’: Pēc Vitas paziņojumiem arī Intars neklusē

Skandalozā šķiršanās ‘Lauku sētā’: Pēc Vitas paziņojumiem arī Intars neklusē

1
ekrānšāviņš/skaties.lv
ekrānšāviņš/skaties.lv

Šova “Lauku sēta” dalībnieka Intara viedoklis ir pavisam pretējs tam, ko nupat par abu pēkšņo šķiršanos paudusi viņa bijusī mīļotā Vita, vēsta portāls skaties.lv

 

Jau vēstījām, ka Intars Vitu pirms divām nedēļām pametis ar īsziņas starpniecību un it kā vairs nav licies ne zinis. Tomēr puiša stāsts krasi atšķiras.

 

Kā viņš pastāstījis sarunā ar portālu, Vita krietni pārspīlējot, un puisim nepatīk šī netīrās veļas mazgāšana presē. “Es neturu ļaunu prātu, mierīgi varam satikties un izrunāties,” viņš saka. Tas ir krasi pretējs viedoklis Vitai, kura apgalvoja, ka Intars vairs neliekoties ne zinis.

 

Viņš atklāj, ka Vita pēc šķiršanās vispirms viņu bombardējusi ar īsziņām, bet tad nomainījusi numuru un izdzēsusies no soctīkliem. Nu jau pusotru nedēļu no viņas nav ne ziņas.

 

Attiecību iziršanai nav nekāda slēpta iemesla, vienkārši neesot bijis lemts. Pāris mēnešu laikā jau cilvēku nemaz nevarot tā iepazīt, uzskata Intars. Nu atklājusies Vitas patiesā seja. Viņš apgalvo, ka arī iepriekš attiecības ar biznesa partneriem Vita skaidrojusi publiski, un nu vēl šis gadījums. Puisis uzskata, ka bijusī mīļotā vienkārši vēlas kļūt populāra, tas arī viss.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.