Home Slavenības Zaudēti tūkstoši, nodevība un slimnīca: Ar lielu nesmukumu beidzies ‘Lauku sētas’ skaistākais...

Zaudēti tūkstoši, nodevība un slimnīca: Ar lielu nesmukumu beidzies ‘Lauku sētas’ skaistākais mīlasstāsts

0
ekrānšāviņš/skaties.lv
ekrānšāviņš/skaties.lv

Negaidīti aprāvies šovā “Lauku sēta” uzplaukušais Vitas un Intara mīlasstāsts, vēsta portāls skaties.lv

 

Vita šovā iepazītā vīrieša dēļ savu biznesu pārcēlusi no Rīgas uz Madonu, atteikusies no dzīvokļa, abi plānojuši ģimeni, kāzas un kopīgu ligzdiņu Gulbenes pusē. Tas viss sabrucis ar vienas vienīgas īsziņas palīdzību – Intars pēkšņi paziņojis, ka viss beidzies.

 

Vēl dažas dienas pirms notikušā viņu attiecības bijušas ideālas, apkārtējie priecājušies un norādījuši, ka var redzēt – puisis Vitu mīl. Un te pēkšņi viss sabrucis vienā mirklī. Uz atklātu sarunu Intars nav parakstījies, viņai sākusies šoka lēkme. Labi, ka tuvumā bijuši draugi, vēlāk viņa nogādāta mediķu aprūpē.

 

Lai gan Vita raudājusi un pārdzīvojusi veselu nedēļu, Intars viņai neko nav paskaidrojis. Vitai ir versija – kāds vai kāda sastāstījuši puisim par viņu šausmu lietas, un viņš nevēlas, lai Vita viņam visu paskaidrotu. Viņa netic, ka Intars visu šo laiku vienkārši izlicies.

 

Vita nu darba un rūpju pilnas rokas. Jāremontē studija Madonā, ko bija solījies paveikt Intars, jāmeklē meistari un jāmaksā barga nauda. Tikai Intara dēļ devusies uz Madonu, šeit nevienu nepazīstot. Studijas pārcelšanas dēļ viņa zaudējusi tūkstošus un neslēpj – Intars viņu pametis zem riteņiem.. Nespējot pārdzīvot nodevību, simpātiskā sieviete arīdzan atslēgusi visus soctīklus. Viss, ko viņa vēlas uzzināt – “kāpēc?”

 

Intar, Tu kādam esi paskaidrojumu parādā!

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.