Home Nopietnāk Nupat salonā nopirktā busiņā uz Jūrmalas šosejas ietriecas pensionārs ar tikko iegādātu...

Nupat salonā nopirktā busiņā uz Jūrmalas šosejas ietriecas pensionārs ar tikko iegādātu ‘Renault’

2

Neilgi pirms darbadienas beigām uz Jūrmalas šosejas otrdien saskrējās divas tikko nopirktas automašīnas, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Sadursmē iesaistīts busiņš un kāds vieglais spēkrats “Renault”. Busiņš tikai pirmdien iegādāts salonā – pilnīga “nullīte”, kā izteicās īpašnieks. Viņš ar aptuveni 80 km/h braucis pa labo joslu, kad lielā ātrumā viņā ietriecies “Renault” minivens. Mazākā spēkrata stūrētājs guvis ribu un galvas savainojumus, tādēļ nogādāts slimnīcā.

 

Zīmīgi, ka arī “Renault” īpašnieks to tikko iegādājies – tieši bijis ceļā uz mājām Saldū. Policija pieļauj versijas, ka auto bijis kāds defekts vai arī pensionārs gājēju tiltu noturējis par pārvadu uz Liepājas šoseju, un pēdējā brīdī mēģinājis pārkārtoties.

 

 

2 COMMENTS

  1. Kad tos “trīcekļus” beidzot novāks no ceļiem. Paskaties jebkurā pilsētā, sevišķi “Maxima” stāvvietās. Vecie trīcekļi nevar ne iebraukt ne izbraukt no stāvvietas. Saskrāpē mašīnas blakus un brīnās , kas tad tur, maza strīpiņa? Ķuzi un Krapsi, ko dara jūsu policisti , tikai kasa kules un saņem naudu? Siguldā policisti māk tikai “drāzt” uz maksimālo, bet neko nezin kas pilsētā. Uzprasi , kur var nopirkt apdrošināšanas polisi – divi tēvaiņi sēž pašvaldības (Siguldas) policijas busiņā un rausta plecus. Tas viņiem neesot jāzin! ! ! Gan Ķuzis , gan Krapsis dievojās TV , ka policija nav represīva, tikai profilaksei . Kaut kāds murgs! Vai vecajiem trīcekļiem ir kaut kāda medicīniskā šoferu komisija , ļoti jāšaubās. Cilvēks kuru ieceļ mašīnā ar celšanu nevar būt šoferis, kāda var būt komisija? Nu tad Krapsi, stāvi uz ceļa un pārbaudi pats tos “trīcekļus”, ja jau tavi darboņi neko nezin.

  2. kas izdomāja tik skaisdri izlasāmu virsrakstu?Uzreiz viss skaidrs! Ek,latvieši,latvieši…..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.