Home Bez tēmas Horoskops 9. novembrim

Horoskops 9. novembrim

0
Roberta Sorge

Auns

Šodien zvaigznes parūpēsies par aizraujošu un pārsteigumiem pilnu dienu romantiskajā dzīvē vai saistībā ar kādu jaunu projektu. Neesi pārsteigts, ja sākotnēji lielais enerģijas pieplūdums ātri vien noplok – tev gluži vienkārši piemīt tendence nepabeigt iesākto. Lai no tā izvairītos, strādā pie tā, kas tevi patiesi aizrauj un interesē.

 

Vērsis

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās – vietā, kur jūties droši un harmoniski. Ja jūti, ka ir kaut kas, kas tevi nomāc – nekautrējies pārrunāt to ar kādu tuvu cilvēku. Labvēlīgs laiks ģimenisko saikņu nostiprināšanai un mierpilnas atmosfēras radīšanai, baudīšanai mājās.

 

Dvīņi

Šodien jutīsies īpaši iedvesmots. Vēlēsies gūt atpazīstamību gan ar individuālajiem sasniegumiem,gan ar komandas darba rezultātiem. Tavas komunikācijas prasmes allaž tev ir palīdzējušas ātri apgūt jaunu informāciju un ģenerēt oriģinālas idejas. Dalies savās idejās ar citiem un ļauj sevi pārņemt radošajam garam!

 

Vēzis

Šajā dienā ar kritisku aci palūkosies uz savu darbu un savām vērtībām. Lai gan materiālā drošība tev nav mazsvarīga, lielu lomu spēlē arī iespēja darboties radoši, likt lietā savas idejas un piedzīvot izaugsmi. Spējai radoši izpausties ir tikpat liela nozīme, kā peļņas gūšanai.

 

Lauva

Tev priekšā ir ugunīga un enerģiska diena. Ar aizrautību metīsies iekšā kādā jaunā projektā vai idejas realizācijā. Izmanto šīs dienas enerģiju lietderīgi, taču izvairies no apkārtējo pakļaušanas savai gribai un viedoklim. Tā vietā liec lietā savu harismu un iedvesmo līdzcilvēkus ņemt piemēru no tevis un ļaut uzmirdzēt saviem īpašajiem, dabas dotajiem talantiem.

 

Jaunava

Šodien tavs darbs paliks otrajā plānā. Lai arī tas būs nozīmīgs, atpazīstamību un atzinību par to nesaņemsi. Lai gan šādi arī tu pats jūties viskomfortablāk, ir tikai veselīgi laiku pa laikam ļaut savai personībai un sasniegumiem uzmirdzēt un nonākt citu uzmanības lokā. Zvaigznes nodrošinās tev izcilas runas prasmes šajā dienā. Izmanto to, lai runātu to vārdā, kuri allaž paliek nesadzirdēti.

 

Svari

Tev priekšā ir komunikācijas piesātināta diena, kurā daudz laika pavadīsi ar saviem draugiem. Daži no viņiem var acīmredzami pieprasīt visu apkārtējo uzmanību, kas var likt tev justies ne pārāk komfortabli. Ja tā notiek, centies noskaidrot, kāpēc. Iespējams, tu pats gribētu uz brīdi pagozēties slavas saulītē, taču nedari to, jo uzmanības pieprasīšana šķiet pārāk savtīgs gājiens?

 

Skorpions

Šodien uzmanību koncentrēsi uz savu karjeru un ambīcijām. Saņemsi vairākas iespējas gūt panākumus un atpazīstamību savā darbā. Ja ikdienā esi no tiem cilvēkiem, kurš dod priekšroku pastāvēt maliņā, nostāk no citu acīm, centies uzdrošināties iznākt no apkārtējo ēnas un uzmirdzēt.

 

Strēlnieks

Šodien vēlēsies doties kādā ceļojumā un savā veidā izplest savus spārnus, lai izpētītu un uzzinātu ko pavisam jaunu. Pat, ja izvēlies doties kaut kur ne pārāk tālu no mājām, vari būt drošs, ka tev izdosies paplašināt savu redzesloku. Studējošajiem Strēlniekiem var nākties nonākt konfliktā ar kādu no pasniedzējiem.

 

Mežāzis

Piemērota diena, lai veltītu laiku pārdomām par to, kādi ir tavi materiālie un emocionālie dzīves pamati, kuri dod tev drošības sajūtu, piepildījumu un spēku. Iespējams, nāksies paraudzīties tumšākajos dvēseles nostūros, lai iemācītos ko jaunu par sevi un saviem tuviniekiem.

 

Ūdensvīrs

Šodien var izcelties konflikts attiecībās ar mīļoto cilvēku, kā rezultātā būs nepieciešams atrast līdzsvaru starp savu un partnera vajadzību apmierināšanu. Nekautrējies atklāti pateikt partnerim, kā jūties, kā arī paskaidrot, ka alkas pēc brīvības nav draudi jūsu attiecībām. Atceries, ka ik vienā situācijā ir iespējams rast kompromisu.

 

Zivis

Šodien būsi izsists no līdzsvara un šķitīs, ka kaut kas nav tā, kā vajadzētu būt. Pārbaudi savu veselību – gan mentālo, gan garīgo, gan fizisko. Lai justos labi, ir svarīgi atcerēties par šiem visiem aspektiem. Labvēlīgs laiks būšanai ar sevi un senu rētu dziedēšanai. Atbrīvojies no veciem paradumiem, lai varētu ļaut ienākt savā dzīvē jaunām vēsmām.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.