Home Slavenības ‘Talantu fabrikas’ uzvarētājs: savulaik bezpajumtnieks, šobrīd lielveikalā stumj ratiņus

‘Talantu fabrikas’ uzvarētājs: savulaik bezpajumtnieks, šobrīd lielveikalā stumj ratiņus

0

Kā šonedēļ vēsta izdevums “Privātā dzīve”, pirms 14 gadiem šova “Talantu fabrika 2” uzvarētājam Jānim Kronbergam jeb Snake visa pasaule bija pie kājām, bet viņš pamanījies zaudēt to visu.

 

Tālajā 2003.gadā viņš triumfēja šovā, pārsteidzot visus ne tika daudz ar savām vokālajām prasmēm, kā drīzāk skatuves harismu, sirsnību un artistiskumu. Savu uzvarētāja balvu – iespēju ierakstīt soloalbumu – tolaik 30 gadus vecais puisis slinkuma dēļ palaida vējā, toties dabūja darbu “Radio SWH”.

 

 

 

Tolaik pelnījis 700 latu, kā pats saka, “”par neko”. Sēdējis studijā ar slavenajiem SWH dīdžejiem kā Horens Stalbe, Artis Volfs, Toms Grēviņš, bet lielākoties visu darījuši viņi. Nav brīnums, ka drīz vien saņēmis zvanu, ka viņa pakalpojumi vairs nebūs vajadzīgi. Dzīves ceļa turpinājumā talantu šova zvaigzne sākusi dzert, sieva no viņa aizgājusi, pazaudējis dzīvesvietu, kļūstot par bezpajumtnieku.

 

Ar vienu somu Jānis visu dienu klaiņoja pa pilsētu, nevienam vairs nav bijis vajadzīgs. Pārnakšņojis pat interneta kafejnīcā, līdz dabūjis vietu kopmītnē. Viņš ir neizsakāmi pateicīgs tagadējai sievai Ivetai, kura viņu izvilkusi no tā purva. “Nevienam nevajag nodzērušos džeku no ielas. Taču es izrādīju neticamu neatlaidību,” tagad atceras Jānis, kurš pēc kāzām no Blūma kļuvis par Kronbergu.

 

Nu jau 10 gadus Jānis nedzer, tāpat gadiem ilgi pasniedz angļu valodas privātstundas. Ar to iztikšanai gan ir par maz. Kādu laiku strādājis veikala augļu nodaļā, bet regulāri kļūdījies preces pieņemšanā. Nesen atkal devies uz veikalu, lūdzot vienkāršu darbu. Un tādu dabūjis – strādās par ratiņu stūmēju un groziņu savācēju. Veikalā prasījuši, vai kauns nebūšot. “Protams, man nav kauna! Šonedēļ sākšu strādāt,” bilst Jānis, kurš arīdzan nonācis grupā “D. Day’s Family”, kurai pavasarī nomira solists. Nu Snake viņu aizstājis. Lai veicas dzīvē un mūzikā!

 

Plašāk lasiet šīs nedēļas žurnālā “Privātā dzīve”!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.