Home Bez tēmas Horoskops 6. novembrim

Horoskops 6. novembrim

0
Frida Bredesen

Auns

Šodien būsi tendēts iesaistīties konfliktos ar apkārtējiem, it īpaši, ja šobrīd studē vai citā veidā esi iesaistīts izglītības jomā. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus un izvairies no muļķīgiem argumentiem. Koncentrē uzmanību uz saviem plāniem un neļauj citiem sevi izsist no sliedēm. Izmanto šo intelektuālo izaicinājumu, lai stiprinātu un vairotu mentālo enerģiju un spēku.

 

Vērsis

Šodien raizes sagādās dažādi materiālas dabas jautājumi. Izjutīsi zināmu apdraudējumu, nedrošību vai apkārtējo nosodījumu. Nesteidz atbrīvoties no visām materiālajām vērtībām, taču pārdomā, kādi ir tavi resursi un, kur un kā tu tos izmanto. Iespējams, atskārtīsi, ka tas, ko uzskatīji par prioritāti, patiesībā ir kaut kas mazsvarīgs.

 

Dvīņi

Šodien būsi formā. Jutīsies laimīgs, savā komforta zonā un gatavs smelties zināšanas no cilvēkiem sev apkārt. Tu esi runātīgs un populārs apkārtējo vidū, līdz ar to tev veiksmīgi izdodas rast kopīgu kontaktu ar teju jebkuru cilvēku.  Labvēlīgs laiks jaunu biznesa kontaktu nodibināšanai, kā arī dažādu biznesa ideju apmaiņai.

 

Vēzis

Šodien jutīsi vajadzību pēc nelielas atpūtas un vēlmi vispirms apmierināt savas vajadzības, nevis kā ierasts – citu. Atrodi laiku kādai dvēseliskai nodarbei, vienalga, vai tas būtu personīgās dienasgrāmatas papildinājums ar jaunu ierakstu vai pastaiga brīvā dabā. Pēc šī atelpas brīža tu atgriezīsies atpakaļ spēka pilns un varēsi atkal dalīties savā enerģijā ar citiem.

 

Lauva

Šodien nāksies sastrādāties komandā ar citiem cilvēkiem, ar kuriem tevi vieno kopīgs mērķis. Instinktīvi vēlēsies uzņemt vadību pār notiekošo, būsi pārliecināts par to, kas darāms un tā vien gribēsi virzīt un izrīkot pārējos. Tā vietā gan ieteicams sevi savaldīt un ļaut katram būt vienlīdz spēcīgam komandas spēlētājam. Šī nav diena, kurā fokusēties uz individuāliem sasniegumiem.

 

Jaunava

Šodien vēlēsies pievērsties dažādu pasākumu un notikumu plānošanai, organizēšanai, iespējams, arī jaunām apmācībām ar mērķi paplašināt savas zināšanas. Centies nebūt pārlieku kritisks ne pret sevi, ne apkārtējiem. Esi atvērts un raugi, ko vari mācīties no vides un cilvēkiem, kuriem līdzās atrodies. Atceries, ka darbs komandā var būt tikpat auglīgs kā darbs vienatnē.

 

Svari

Šodien apstākļi tevi piespiedīs pastāvēt par savu viedokli un darīt to zināmu citiem, pat, ja ne visi būs ar tevi vienisprātis. Neklusē tikai mīļā miera labad! Dažkārt tas pa pusei grimstošais kuģis ir jāiešūpo, lai tas spētu virzīties uz priekšu un piedzīvot pārmaiņas. Līdzsvara atrašana ir process, nevis stāvoklis.

 

Skorpions

Šodien skrupulozi vērtēsi dažādus sadarbības piedāvājumus un šī diena ir patiešām piemērota tam, lai izvērtētu savas investīcijas un pārliecinātos, vai nav nepieciešams ieviest pārmaiņas savu resursu lietojumā. Pievērs uzmanību arī attiecībām ar sev tuviem cilvēkiem. Atrodi veidu, kā vari veicināt viņu izaugsmi. Tas palīdzēs arī tev justies gan materiāli, gan emocionāli droši.

 

Strēlnieks

Šajā dienā tava uzmanība būs vērsta uz romantiskajām attiecībām. Var gadīties, ka jutīsies tā, itkā kāds ir aplauzis tavus spārnus vai kaut kādā veidā cenšas ierobežot tavu brīvību. Nebaidies pārrunāt notiekošo ar partneri un uzklausīt arī viņa skatījumu uz lietām. Iespējams, no šīs sarunas abi varēsiet daudz ko mācīties.

 

Mežāzis

Tev priekšā ir pavisam ikdienišķa diena, kurā fokuss būs vērsts uz darbu un attiecībām ar kolēģiem. Atrodi iespēju, kā iepazīt tuvāk cilvēkus ar kuriem kopā strādā. Pat, ja esi kautrīgs, uzsāc sarunu ar kaut vai ar pavisam banāliem jautājumiem un, sarunai ritot, sapratīsi, ka jūs vieno kas vairāk, kā tikai kopīga darba vieta.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi iedvesmas pilns un vēlēsies radīt ko aizraujošu – ko tādu, ar kā palīdzību atstāt neizdzēšamas pēdas šajā pasaulē. Centies principiāli neiespringt uz to, ka tūlīt un tagad ir jāievieš kādas pārmaiņas. Tā vietā pārrunā savas ieceres ar apkārtējiem un pieraksti tās.  Izsakies skaidri, taču neesi uzbāzīgs tās prezentējot.

 

Zivis

Šodien būsi apjucis un nesapratīsi – kas ir īstenība un kas tikai ilūzija, it īpaši ar ģimeni saistītos jautājumos. Ja notiekošajā esi emocionāli iesaistīts, centies nepaļauties uz savu intuīciju, jo šoreiz tā var pievilt. Tā vietā izdari loģiskus spriedumus. Ideāli, ja vari apvienot vienā prātu un emocijas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.