Home Slavenības Nelieši! Cenšas izpostīt Magones laulību ar lietuvieti, uzlauzts viņas ‘draugiem.lv’ profils

Nelieši! Cenšas izpostīt Magones laulību ar lietuvieti, uzlauzts viņas ‘draugiem.lv’ profils

1
Ekrānšāviņš no skaties.lv
Ekrānšāviņš no skaties.lv

Vien dažas nedēļas pēc šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigznes un dzejnieces Magones kāzām ar lietuvieti Žanu Šutovu, saņemtas ziņas, ka šo savienību daži ļaudis jau cenšas izjaukt, vēsta portāls skaties.lv

 

Apņēmīgi ļaudis no Latvijas soctīklos atraduši Magones vīru, un steidz atklāt dažādas neglaimojošas pagātnes detaļas. Viens no viņiem ir Magones bijušais un dēla tēvs Ventis Vītols, kurš uzmeties jaunajam vīram par draugu un cenšas nomelnot Magoni, viņa stāsta. “Nu nevar taču laikam to glumo krupi Vītoltētiņš apēst,” smej Magone, kura vēlas paziņot visiem skauģiem un nelabvēļiem, lai reiz liekas mierā.

 

Pats Zanas portālam norādījis, ka nekādas pagātnes detaļas neko nemainīs, jo mīl Magoni šodienas, nevis viņas pagātnes dēļ. Viņš ir informēts par sievas pagātni un attiecībām ar Venti, jo, kā nekā, audzina viņa dēlu.

 

Tāpat Magone norāda, ka kāds pēc kāzām uzlauzis viņas draugiem.lv profilu, kāds rakājies pa viņas sarakstēm un izsūtījis neglaimojošus foto. Tomēr Šutovu ģimenē viss ir kārtībā un nekādi pagātnes rēgi vai skeleti skapī nespēs stāties ceļā viņu laimei.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.