Home Slavenības ‘Saimniekšova’ skandalozā līgaviņa saņēmusi draudus; mamma viņā vīlusies

‘Saimniekšova’ skandalozā līgaviņa saņēmusi draudus; mamma viņā vīlusies

1

Pēc samērā skandalozā uznāciena TV3 šovā “Saimnieks meklē sievu”, vien 18 gadus vecā Agnese guvusi plašu popularitāti. Sarunā ar portālu skaties.lv viņa atklājusi, ka ar savām izdarībām pamatīgi sarūgtinājusi mammu.

 

Agnese cerējusi tikt pie pavisam cita saimnieka, tomēr viņš dalībai šovā neesot izvēlēts. Toties meiteni izvēlējies Aivars, tā nu viņa nolēmusi, ka ļausies piedzīvojumam, lai gan šis saimnieks jau no paša sākuma meitenei nav paticis.

 

Savu ierašanos pie Aivara reibumā meitene skaidro tā, ka pirms tam nomierinājusi nervus ar alkoholu. Ikdienā meitene, kura strādā par auklīti, nemēdz cilāt glāzīti. Tobrīd tā likusies laba doma, tomēr pēc šova parādīšanas ēterā pat tuvākie cilvēki “saķēruši galvu”.

 

 

 

Izņēmums gan bijis tētis, kurš nedaudz iereibušo Agnesi pats veda pie saimnieka. Viņš visu uztvēris saprotoši un pat teicis, ka par šādiem izgājieniem šova veidotājiem vajadzētu Agnesei pasniegt zelta medaļu.

 

Un kā nu ne, ja lielāko interesi līdz šim izraisījusi tieši Agnese un viņas piedzīvojumi.

 

 

 

Tomēr visam šim ir vēl kāda negatīvā puse. Simpātiskā meitene no svešiem cilvēkiem soctīklos saņem draudu vēstules, viņu pat draud piekaut. Dzīvē Agnese ir jauka un sirsnīga meitene, un viņas tuvinieki zina, ka viņa šovā tā izturējusies apstākļu spiesta.

 

Agnese atzīt, ka šī ir viņas pirmā un pēdējā pieredze šādos pasākumos, jo filmēties viņai nepatīkot.

 

 

 

 

1 COMMENT

  1. Ja šī sieviete tiešām strādā par auklīti, tad viņa var arī sazāļot bērnu ar miegazālem. Esiet uzmanīgi vecāki, es šai būtnei savus bērnus neuzticētu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.