Home Nopietnāk Pensionārs izraisa nelaimi uz Jelgavas šosejas, pats gājis bojā

Pensionārs izraisa nelaimi uz Jelgavas šosejas, pats gājis bojā

1

Jau vēstījām par sestdien notikušo avāriju Zemgalē, kurā bojā gājis cilvēks. LNT “Degpunktā” par notikušo stāsta plašāk.

 

Traģiskā avārija notikusi netālu no Ozolniekiem, kur sestdien ap plkst. 12 kāds cienījama vecuma kungs, braucot no Ozolniekiem Brankas virzienā, krustojumā ar autoceļu Rīga – Jelgava, nogrieza ceļu citai mašīnai, izraisot smagu sadursmi.

 

Pensionārs no gūtajām traumām mira notikuma vietā. Zemgales reģiona likumsargi vēsta, ka 1932.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu “VW Golf”, nogriezies pa labi uz šosejas, bet nav palaidis pa galveno ceļu braucošo auto “Nissan”, kuru vadīja 1979.gadā dzimusi sieviete.

 

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes.

1 COMMENT

  1. Bļin, kad to vecos trīcekļus ņems pie dirsas. Viņi taču briesmīgāki par pārdzērušos veci. Skats pie kādas no “Maxsima” veikaliem, kāds vecs perdelis klunkā uz stāvvietu ar 2 kruķiem. Pats knapi velkās vēl tantuks pietur pie rokas. Nu domāju mazbērni atveduši , bet kas tev deva? Vecais perdelis kaut kā ietuntulējas pie stūres un nu tēlo kruto Šūmaheru. Tas nekas , ka nejūt gabarītus, aizķer kādu izbraucot! ! ! Kronis visam, kad viņam ir ieta ārstu komisija un kas tādu laiž cauri komisijai? Varbūt poličiem vairāk vajadzētu paskatīties uz tiem “staigājošiem miroņiem”, tad arī sūdu būtu mazāk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.