Home Bez tēmas Horoskops 1. novembrim

Horoskops 1. novembrim

0
Photo by Aleksandra Boguslawska on Unsplash

 

Auns

Šodien var izcelties konflikts starp tevi un kādu tuvinieku un jūsu katra individuālo vajadzību apmierināšanu. Iespējams, šķitīs, ka ik vienam šajā dienā izdodas uzkāpt uz taviem sāpīgajiem punktiem, taču, pirms steidz nosodīt citus, paraugies uz sevi – var gadīties, ka apkārtējo uzvedība atspoguļo tevi pašu. Centieties kopīgiem spēkiem rast abpusēji pieņemamu kompromisu, pateicoties kuram tiks respektētas ik viena vēlmes un vajadzības.

 

Vērsis

Lai gan parasti tu esi no tiem cilvēkiem, kurš primāri rūpējas par sevi, savām personīgajām vēlmēm un komfortu, šodien būsi tendēts domāt plašāk un atrast veidu, kā sniegt savu palīdzību arī citiem. Iespējams, iesaistīsies kādas labdarības organizācijas darbībā vai gluži vienkārši vienatnē strādāsi pie kā tāda, kas pasauli var padarīt par kaut nedaudz labāku vietu mums visiem.

 

Dvīņi

Šodien, dēļ krasām viedokļu atšķirībām un sadursmēm, grūtības piedzīvosi komunikācijā ar apkārtējiem. Klausi savai intuīcijai un pievērs uzmanību līdzcilvēku ķermeņa valodai – tā var sniegt tev lielāku skaidrību par to, kas patiesībā notiek šī cilvēka iekšienē. Pavēro arī to, kā tevis paša emocijas ietekmē cilvēkus tev apkārt un saskarsmi ar viņiem.

 

Vēzis

Šodien vari būt viegli aizkaitināms, it īpaši dienas otrajā pusē, kad vairāk nāksies koncentrēties uz darba jautājumu risināšanu. Komunikācijā ar apkārtējiem esi atklāts un tiešs, kā arī raugi, lai tiktu apmierinātas gan tavas, gan citu cilvēku vajadzības. Esi godīgs pret citiem, ja vēlies, lai citi ir godīgi un atvērti pret tevi pašu.

 

Lauva

Šodien būsi nedaudz atturīgs un tava ugunīgā daba būs šķietami apslāpēta. Iespējams, attiecības ar kādu cilvēku liks tev pārdomāt tavu lomu sabiedrībā un dzīves mērķus, līdz ar to nebūsi kārs uz sarunām. Padomā, kā tu varētu izpaust savu iekšējo autoritāti, neuzspiežot pārlieku daudz savu viedokli apkārtējiem.

 

Jaunava

Šodien problēmas komunikācijā ar apkārtējiem vai komunikācijas vispārējs trūkums tevi nedaudz izsitīs no sliedēm. Bieži vien zem ikdienišķām nesaskaņām apakšā slēpjas kāda dziļāka problēma, par kuru viens vai otrs izvairās atklāti runāt. Centies virzīt sarunu tik tālu, kamēr uzzini, kāds ir konflikta patiesais iemesls. Tas ilgtermiņā tikai stiprinās tavas attiecības ar konkrēto cilvēku.

 

Svari

Šodien būsi tendēts vairāk pievērsties sev un savām vēlmēm, nevis miera uzturēšanai apkārtējo cilvēku starpā. Esi nelokāms, pastāvi par savu viedokli, taču centies izvairīties no ievērojamiem konfliktiem. Atrodi veidu, kā mierīgā ceļā parādīt un izpaust savu individualitāti – tas veicinās tavas personības izaugsmi.

 

Skorpions

Šodien būsi visai radošā noskaņojumā. Ieteicams dienas pirmajā pusē ļaut vaļu fantāzijām un kreatīvām idejām. Dienas gaitā raugi, lai pārlieku neaizsapņojies un laikus tiec galā ar saviem ikdienas pienākumiem. Pat visikdienišķākie uzdevumi šodien var nest ievērojamu gandarījumu, kad tos padarīsi.

 

Strēlnieks

Šodien būsi nedaudz izolējies no apkārtējās sabiedrības, it īpaši dienas pirmajā pusē, kad daudz tavas uzmanības prasīs mājas un ģimene. Dienas otrajā pusē zvaigznes lutinās tevi ar radošo ideju pieplūdumu un iespējām tās realizēt. Tiesa gan, ieteicams neuzņemties lielus projektus un riskus. Centies attīstīt savas esošās prasmes un vari būt drošs – veiksmīgi rezultāti neizpaliks.

 

Mežāzis

Kamēr daļa apkārtējo šajā dienā būs nedaudz atturīgāki kā ierasts, tu jutīsies komfortā ar sevi un saglabāsi koncentrēšanos uz būtisko. Iespējams, būsi emocionālāks kā ierasts, taču tu to vari izmantot savu ambīciju uzlādēšanai, lai ar milzu sparu varētu doties tik tālāk uz priekšu.

 

Ūdensvīrs

Dienas pirmajā pusē vairāk nāksies koncentrēties uz darbu, līdz ar to noskaņojies produktīvai strādāšanai, lai spētu sasniegt vēlamos rezultātus par spīti visiem potenciālajiem šķēršļiem. Dienas otrajā pusē vēlēsies iemācīties ko jaunu – ko tādu, kā apgūšana tev ir sava veida izaicinājums.

 

Zivis

Tavs ierastais sapņotāja tēls šodien kļūs nedaudz reālistiskāks, mēnesim pārejot Auna zīmē. Ļaujies notikumu straumei un, kad saskaries ar grūtībām, rīkojies kā ūdens. Tas lēnām un plūstoši apņem it visu, līdz nogremdē. Esi pacietīgs un nerīkojies pārsteidzīgi!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.