Home Nopietnāk Dundagā lauka vidū nosalušais traktorists: Atklājas jaunas notikušā detaļas

Dundagā lauka vidū nosalušais traktorists: Atklājas jaunas notikušā detaļas

0

Jau vēstījām par traģēdiju oktobra vidū Dundagas pusē, kad 68 gadus vecs vīrietis, vēlā vakara stundā atgriežoties mājās ar traktoru, iestiga lauka vidū un nosala. Viņa mirstīgās atliekas pēc vairākām dienām atrada dubļos blakus spēkratam. TV3 raidījums “Bez Tabu” skaidro, ko par notikušo saka kaimiņi.

 

Kāds nejauši satikts vietējais kungs kā reiz izrādās pēdējais, kurš redzējis traktoristu dzīvu. Viņš atbraucis ciemos ar pudeli šņabja, abi to izdzēruši. Vasarās sirmgalvis mēdzis pagulēt traktorā un tad ar to braukt mājās. Tā noticis arī šoreiz.

 

Traktorista ģimene tikai pēc vairākām dienām sapratusi, ka ģimenes galva nav bijis mājās jau ilgi, sacelta trauksme. Meklējuši krustām šķērsām, līdz laukā pamanīts iestigušais traktors. “Es saķēru galvu. Tur viņš gulēja. Novilcis zābakus, rokas krustām uz krūtīm uzlicis un guļ,” stāsta kaimiņš, pie kura traktorists liktenīgajā vakarā viesojās.

 

Izsaukta policija. Likumsargi atzīst, ka nav zināms iemesls, kādēļ vīrietis izkāpis no traktora. Tāpat aizvien nav zināmi ekspertīžu rezultāti par to, vai organismā bijis alkohols. Kaimiņš stāsta – vīrietis bijis pamatīgi piedzēries.

 

Bojā gājušā ģimene no komentāriem atteicās.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.