Home Bez tēmas Horoskops 30. oktobrim

Horoskops 30. oktobrim

0
Photo by Pacto Visual on Unsplash

Auns

Viss, ko pēdējā laikā esi darījis, ir aizvedis tevi pie labākā iespējamā rezultāta un, pat, ja tu būtu centies vēl vairāk, tas neko nemainītu. Uzsit sev uz pleca par labi padarītu darbu un jaunas, svaigas enerģijas pilns sāc šo dienu! Tevi priekšā gaida jaunas iespējas un izaicinājumi! Liela nozīme šajā dienā būs ciparam septiņi.

 

Vērsis

Šodien nāksies vairāk pievērsties naudas jautājumiem. Centies rūpīgi plānot savu budžetu un meklē iespējas uzlabot savu finansiālo stāvokli. Iespējams, saņemsi kādu vilinošu piedāvājumu, kurš šķitīs pārāk labs, lai to atteiktu. Tomēr ieteicams būt piesardzīgam un, pirms sniegt apstiprinošu atbildi, uzmanīgi izvērtēt un pārdomāt to.

 

Dvīņi

Neļauj garlaicībai ienākt tavās attiecībās! Centies ienest tajās nedaudz asuma un piedzīvojumu. Ja šobrīd esi sirdī brīvs – dodies partnera meklējumos tur, kur vēl nekad neesi bijis. Tev nav nekā, ko zaudēt, izņemot tavu vientulību! Ieteicams ieviest nedaudz vairāk krāsu arī savā apģērbā.

 

Vēzis

Šodien būsi visai filozofiskā noskaņojumā. Dalies ar citiem savā viedumā un gudrībā! Kādi seni ieradumi un darbi beidzot nesīs ilgi gaidītos augļus. Tavs dvēseles dzīvnieks šajā dienā – mājas pele.  Apdomā, vai ir kas tāds, ko tu no viņas varētu pamācīties?

 

Lauva

Šodien ieteicams noskatīties kādu labu filmu. Vai varbūt netālu iespējams vērot kādu teātra izrādi, mākslas izstādi vai citu kultūras pasākumu? Uzaicini kompānijā kādu sev īpašu cilvēku – šī diena vēl vairāk nostiprinās jūsu saikni. Darbā var nākties saskarties ar dažādiem piņķerīgiem, neatrisinātiem jautājumiem.

 

Jaunava

Ir pienācis laiks uz brīdi atslēgties no sociālajiem tīkliem. Tie atstāj visai negatīvu ietekmi gan uz tavām acīm, gan dvēseli. Neiespringsti tik ļoti uz citu cilvēku dzīves vērošanu, kā arī savas dzīves izlikšanu kā uz paplātes. Vienkārši dzīvo! Tas pavērs tev durvis uz jaunām iespējām un piedāvājumiem.

 

Svari

Tev priekšā ir vairākas saules pielietas dienas. Esi atvērts jauniem izaicinājumiem. Lielu lomu šīs dienas gaitās spēlēs kāds īpašs cilvēks. Apsver iespēju papildināt savas zināšanas un iegūt jaunu vai attīstīt esošo izglītību.

 

Skorpions

Jau atkal lielajās rūpēs par citiem tu esi ignorējis pats savu labsajūtu un labklājību. Neļauj savai labajai sirdij būt vienlaikus sevis paša lamatām. Centies ievest jēgpilnas pārmaiņas savā ikdienas rutīnā, lai atgūtu labu veselību un pašsajūtu. Esi radošs un atrodi aizvien jaunus veidus, kā padarīt krāsaināku savu ikdienu.

 

Strēlnieks

Ir pienācis laiks atbrīvoties no cerībām un gaidām, kuras nav reāli piepildīt. Palūkojies sev apkārt, uz to, ko esi sasniedzis un novērtē! Ja iespējams, atrodi kādu, kuram slepus palīdzēt viņa sapņa vai vajadzību piepildīšanā.

 

Mežāzis

Pārliecinies, vai komunikācijā ar savu partneri viens otram informāciju un dažādus signālus nododat gana skaļi un skaidri. Tas var prasīt nedaudz pūļu un pacietības. Centies maltītēm šajā dienā pievienot zaļo papriku – tā palīdzēs fokusēt tavu enerģiju.

 

Ūdensvīrs

Atrodi kādu klusu, ērtu vietiņu, kur pasapņot. Vietu, kur iedēstīt sēklas saviem gaidāmajiem panākumiem. Būsi visai romantiskā noskaņojumā. Iespējams, vēlēsies pavadīt vairāk laika kopā ar kādu, ar kuru iepriekš nebija īpašas vēlmes komunicēt. Desmit baļļu sistēmā šai dienai varēsi dot pieci.

 

Zivis

Šī diena būs diezgan mulsinoša. Saņemsi vairākas iespējas un viedokļus, kuri vilks tevi katrs uz savu pusi. Centies atrast kādu gudru padomdevēju – vienalga, vai tas būtu sens draugs vai tev mīļa grāmata. Par sevi atgādinās arī kāds nepatīkams pagātnes notikums, kuru, diemžēl, nebūs iespējams atrisināt arī šodien. Desmit baļļu sistēmā šī diena pelnījusi vien četras balles.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.