Home Nopietnāk Horoskops 29. oktobrim

Horoskops 29. oktobrim

0
pexels.com/Tom Swinnen/CC0 License
pexels.com/Tom Swinnen/CC0 License

Noslēpumi un nepatiesības var apdraudēt to, ko esi paveicis, sasniedzis. Mācies no cilvēkiem, kuri ir atsaucīgi un pozitīvi. Esi pacietīgs, tad viss izdosies.

 

Auns

Šodien paveries uz savām emocijām un padomā par to, kas pašlaik ir vērtīgs, kas liek tev justies labāk, bet kas uztrauc. Iespējams, karjeras jomā vajadzēs padomāt par kādu soli, ko veici salīdzinoši nesen. Vakarā atrodi laiku, lai klusumā apdomātu šīs dienas notikumus.

 

Vērsis

Iespējams, kāds no tevis saņēma tieši to, ko vēlējās, padomā, ko tas nozīmē tev. Pievērs uzmanību kādai lietai, darbam, kas pagātnē neguva gaidītos panākumus. Iespējams, tieši tagad ir vajadzīgs tam no jauna pievērsties, jo panākumus varēsi gūt šobrīd. Var gadīties, ka līdz ideālajam pietrūka vien pavisam nedaudz.

 

Dvīņi

Šodien vari atļauties būt rotaļīgs. Pēdējā laikā esi pazaudējis daļu no savas patiesās būtības, izliekoties par to, kas neesi. Meklē radošus veidus, kā atgriezties pie sevis. Koncentrējies uz darbu. Iespējams, arī mājas solim vajag pievērsties vairāk. Sakārto aizmirstākos plauktus! Ievies savā apģērbā ko dzeltenu šodien.

 

Vēzis

Nepazaudē savas domas un nemaini savu viedokli tikai tāpēc, ka to vēlas kāds cits. Ja iespējams, izsaki savu viedokli skaidri un konkrēti. Ja šodien sajūti kādas sāpes, pievērs tām nopietnu uzmanību, neizturies nevērīgi. Palūkojies uz cilvēkiem, kuri atrodas tev tuvumā – vai visi ir vēlami un patiesi labvēlīgi noskaņoti?

 

Lauva

Tavas ambīcijas pēdējā laikā bijušas ļoti aktīvas. Vairāk vajadzēs koncentrēties uz savu darbu un pienākumiem. Nenovērtē par zemu padomu, ko tev sniedz kāds gudrs cilvēks. Šodien iespējama kāda tikšanās, kas tev būs teju kā panākumu atslēga uz nākotnes plāniem. Aplūko iespējas, lai uzņemtos kādu jaunu projektu.

 

Jaunava

Nesteidzies pabeigt iesāktās lietas. Un, pirms iesniedz savu paveikto darbu pasniedzējam, priekšniecībai, sadarbības partnerim vai tml. – rūpīgi to pārbaudi, izlabo kļūdas un neprecizitātes. Pievērs uzmanību detaļām. Pie horizonta ir arī romantika, taču tev vajadzētu arī pret to attiekties nopietni.

 

Svari

Dari zināmas savas jūtas apkārtējiem cilvēkiem, jo īpaši tiem, kuri tev ir vistuvākie. Ja šobrīd tev nav attiecību, pievērs uzmanību dažādām zīmēm, kas norāda uz mīlestību un/vai potenciālo mīļoto. Jupitera pozīcijas varētu likt uzņemties dažus jaunus pienākumus, kam būs jāpievēršas ar vislielāko nopietnību un precizitāti.

 

Skorpions

Iespējams, tu esi mūza kādam, kuru tu apbrīno. Visticamāk, tas ir kāds tev ļoti tuvs cilvēks. Tu esi kļuvis viņam par iedvesmu, tāpēc padomā par to, kas ir tava patiesā iedvesma? Iespējams, šodien tevi uz priekšu virzīs vārdi no kādas vecas dziesmas. Īpaši daudz spēka un enerģijas šodien tev palīdzēs sagādāt ingvers – pievieno to ēdienam vai tējai.

 

Strēlnieks

Veca mīlestība šodien var pie tevis atgriezties kā bumerangs, un tā var iemājot tavā galvā ļoti spēcīgi. Kā tu plāno atrisināt šo situāciju? Tava spēka smarža un garša šodien būs piparmētra – mēģini to sasmaržot un sagaršot jebkur – pievieno ēdieniem, gatavo tēju, desertus, lai koncentrētu savu uzmanību uz nepieciešamo.

 

Mežāzis

Šodien tavas domas būs darbā. Pievērs uzmanību dažādām lietām šodien, lai apzinātos, kas ir tas, ko vēlies darīt rīt. Neignorē telefona zvanus, iespējams, tā palaidīsi garām ko ļoti svarīgu. Kopumā šī solās būt diezgan haotiska diena, tāpēc centies darīt labāko, kas ir tavos spēkos.

 

Ūdensvīrs

Ir laiks pieņemt jaunus ieradumus, kas varētu uzlabot tavu fizisko veselību. Lieliska diena, lai atrastu jaunu savas labsajūtas recepti. Svarīga tev šodien būs zaļā krāsa. Izej laukā, izbaudi pastaigu svaigā gaisā, ieelpo gaisu un sajūti tā dziedinošo spēku. Iespējams, seni draugi parādīsies pie apvāršņa.

 

Zivis

Tu šodien spēsi izdarīt ļoti daudz, patērējot maz fiziskā un garīgā spēka. Ļaujies saviem sapņiem. Iespējams, vairāk uzmanības sāksi pievērst kam tādam, par ko biji domājis pirms kāda laika. Jauna efektivitāte ļaus labāk izmantot savu laiku. Labi palīdzēs ametists.

 

Brīnišķīgu dienu!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.