Home Nopietnāk Slimnīcā pirms tiešraides nogādāts šova ‘X-faktors’ žūrijas dalībnieks

Slimnīcā pirms tiešraides nogādāts šova ‘X-faktors’ žūrijas dalībnieks

0

Britu mediji vēsta, ka piektdienas rītā slimnīcā no savas mājas Londonā nogādāts pazīstamais producents, daudzu populāru TV šovu veidotājs un skarbais “X-faktors” žūrijas dalībnieks Saimons Kouels (58).

 

Neoficiāli zināms, ka viņš agrā rīta stundā nav spējis aizmigt, tādēļ devies lejup pa kāpnēm pēc tases silta piena, bet neveiksmīgi paklupis. Aculiecinieki redzējuši, kā slavenību uz nestuvēm no mājas iznes mediķi, viņam bijusi kaklu fiksējoša šina.

 

Slimnīcā viņš nogādāts stabilā stāvoklī, viņam veikti izmeklējumi, bet vēlāk piektdien viņš palaists mājās. Nav zināms, vai negadījuma brīdī mājās bijusi viņa sieva Lorēna un dēls Eriks.

 

Iepriekš šogad viņš atcēlis savu dalību “X-faktora” Londonas noklausīšanās pasākumā slimības dēļ. Savukārt jūnijā Kouels saaukstēšanās dēļ nepiedalījās paša rīkotā labdarības pasākumā.

 

Zīmīgi, ka viņam jau sestdien jāpiedalās “X-faktora” šova tiešraidē. Kļuvis zināms, ka sestdien viņš raidījumā nespēs piedalīties, bet varētu to darīt dienu vēlāk paredzētajā šovā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.