Home Nopietnāk Oligarhs, kura meita Harkovā sabrauca 5 cilvēkus, gatavs uz visu – piedāvā...

Oligarhs, kura meita Harkovā sabrauca 5 cilvēkus, gatavs uz visu – piedāvā milzīgu sāpju naudu

0

Jau vēstījām par traģēdiju Ukrainas pilsētā Harkovā, kur pagājušajā nedēļā 20 gadus veca autovadītāja ar “Lexus” džipu izraisīja smagu negadījumu, pie sarkanā luksofora signāla saduroties ar citu auto un ietriecoties ļaudīs – avārijā bojā gāja pieci, bet ievainoti seši cilvēki.

Kā vēsta ukraiņu un britu mediji, “Lexus” pie stūres sēdēja Aļona Zaiceva – pazīstamā oligarha Vasīlija Zaiceva meita. Šobrīd viņa atrodas apcietinājumā. Mediji fiksējuši, ka pēdējā noklausīšanās reizē viņa tiesā parādījusies aptuveni 1500 eiro vērtos spāņu dizainera zīmola zābakos, un nevaldāmi raudājusi.

Tēvs pēc notikušā izplatījis paziņojumu, kurā teikts, ka abi ar sievu Tatjanu “uz ceļiem” meitas vārdā lūdz piedošanu bojāgājušo tuviniekiem. Viņi arī piedāvājuši aptuveni 1,23 miljonus eiro skaidrā naudā cietušajiem. Kāds ģimenes draugs norādījis, ka Aļona pilnībā atzinusi savu vainu notikušajā.

 

 

Tiesa, tēvs arī norāda, ka meitas “Lexus” džipu vispirms taranējis “Volkswagen”. Tā kā trieciens bijis spēcīgs, meitas vadītais auto vienkārši iemests cilvēkos. Zaicevs norāda, ka tiesai jāņem vērā fakts, ka notikušajā iesaistīti divi auto un divi vadītāji. Tomēr ģimene pieņems jebkuru taisnību tiesas lēmumu. “Tas ir briesmīgi visām iesaistītajām ģimenēm – un arī mums,” viņš norāda.

“Volkswagen Touareg” vadīja 49 gadus vecais Genādijs Droņovs. Viņa advokāts atzīst, ka klients krustojumā izkustējies vēl pirms zaļā signāla, tomēr sadursmes brīdī jau bijis “zaļš”. Fiziski neesot bijis iespējams izvairīties no lielā ātrumā lidojošā “Lexus”. Droņovs sevi par vainīgu sadursmē neuzskata. Viņš guvis galvas traumu un aizvien atrodas ārstu aprūpē.

Aļonas ģimenes draugs medijiem atzinis, ka viņa skaidri apzinās – vainīga ir pati. “Skaidrs kā diena, ka viņa par to visu atbildēs.” Tāpat ģimenes draugs atklājis, ka pirms desmit gadiem Aļona guvusi ievainojumus auto avārijā, kad pie stūres atradās viņas māte. Mašīna, kurā brauca Zaicevas, sadūrās ar taksometru, un Aļona cieta vissmagāk. Viņai uz sejas vēl tagad ir avārijā iegūtas rētas, kuras viņa maskē ar meikapa palīdzību. Kopš tā laika meitene lietojot spēcīgus pretsāpju medikamentus.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.